nft های ایرانی مجموعه های nft

محبوب ترین nft های ایرانی

امروزه کار با انواع رمز ارز ها و اطلاعاتی پیرامون آن ها بسیار راحت است و افراد به راحتی می توانند با استفاده از ان اف تی ها بهترین معاملات و حتی سرمایه گذاری در nft را داشته باشند. در کشور ایران نیز افراد بسیاری حضور دارند که از ان اف تی ها استفاده کرده و معاملات بسیاری را انجام می دهند. nft های ایرانی توسط طراحان ایرانی ارائه و توسط افرادی که در این زمینه به فعالیت های مختلف می پردازند برای خرید و فروش عرضه مارکت پلیس nft می شوند و یا توسط طراح ان اف تی در بازار های مشخص قرار می گیرند. با این که بیشتر بازار ان اف تی را معامله گران ایرانی پر کرده اند اما برخی از افراد نیز در زمینه طراحی بسیار مشهور هستند.

  • مشاوره nft در مورد nft های ایرانی را می توانید به راحتی از تیم ما دریافت کنید.

ان اف تی چیست؟

می‌ توانیم NFT را به‌ عنوان یک توکن رمزنگاری توصیف کنیم که یک دارایی را به‌ طور منحصر به‌ فرد تعریف می‌ کند. می‌ تواند هم دارایی دیجیتالی مانند یک تصویر را نشان دهد اما می‌ تواند دارایی‌ های دنیای واقعی مانند یک خانه یا ماشین یا مثلا یک آهنگ را نیز ردیابی کند.

همان طور که می‌ توانید دارایی‌ ها را به‌ طور منحصر به‌ فرد تعریف کنید، این بدان معناست که می‌ توانید مالکیت دارایی‌ های گفته شده را نیز اثبات کنید و علاوه بر این اصالت آن ها را ثابت کنید. شاید تعجب کنید که چرا برای ردیابی منحصر به فرد دارایی ها به توکن های غیر قابل تعویض نیاز داریم؟ مشکل توکن های معمولی که با استفاده از استاندارد ERC-20 ایجاد می شوند این است که قابل تقسیم هستند و می توان آن ها را تعویض کرد.

ما این ویژگی را برای ردیابی دارایی های منحصر به فرد نمی خواهیم. این بدان معنی است که می توانید تصویر دیجیتال یا ماشین فیزیکی خود را به توکن های مختلف تقسیم کرده و آن را توزیع کنید. این امر کل هدف توکن‌ های غیرقابل تعویض را از بین می‌ برد زیرا می‌ خواهید تنها یکی از آن ها به یک دارایی اشاره کند.

علاوه بر این اگر بتوانیم از توکن ها کپی کنیم، تعریف منحصر به فرد آن ها غیرممکن می شود. به همین دلیل توکن‌ های غیر قابل تعویض مشکل قابلیت تعویض را حل می‌ کنند. یک توکن معمولی ERC-20 را می توان با هر توکن ERC20 دیگری تعویض کرد. مجددا ERC-721 دقیقا با این ویژگی مقابله می کند. بنابراین هر توکن NFT دارایی متفاوتی را ردیابی می کند و نمی توان آن را با دارایی دیگری مبادله کرد.

معروف ترین nft های ایرانی کدامند؟

معروف ترین nft های ایرانی کدامند؟

همان طور که اشاره کردیم در زمینه فعالیت ایرانیان در حیطه ان اف تی و Nft های معتبر، افراد معمولا به عنوان معامله گر دیده می شوند تا به عنوان فردی که در زمینه طراحی فعالیت داشته باشد. نه تنها در زمینه ان اف تی بلکه به صورت کلی در زمینه فعالیت در رمز ارز ها ایرانیان به عنوان یک معامله گر شناخته می شوند تا فردی که به عنوان یک طراح ان اف تی ظاهر شود.

در زمینه ان اف تی های موجود که توسط ایرانیان ساخته شده است دو ان اف تی به نام فرش المپیک و ان اف تی نیمانی وجود دارد که به عنوان معروف ترین ان اف تی ای که توسط ایرانیان ساخته شده است معرفی شده اند. nft های ایرانی تا به امروز برای فروش ارائه نشده اند اما می توانند در آینده nft به عنوان یکی از پر فروش ترین ها تبدیل شوند.

گران ترین nft های ایرانی کدامند؟

همان طور که اشاره کردیم در بین ان اف تی های ایرانی ای که منتشر شده اند و به صورت رسمی نام آن ها در لیست nft ها قرار گرفته است، هنوز قیمتی بر روی این دسته از nft ها قرار نگرفته است. نمی توان دقیق گفت که گران ترین nft های ایرانی دقیقا کدام یک از nft ها قرار است باشد اما می توان گفت که ان اف تی های ایرانی می توانند به عنوان یکی از معروف ترین و مشهور ترین ها در آینده ظاهر شوند و بسیاری از افراد نیز اقدام به سرمایه گذاری بر روی آن ها کنند.

جالب است بدانید که ان اف تی نیمانی توسط فردی تولید شده است که شهرتی جهانی دارد و همین موضوع نیز می تواند تاثیراتی بر روی قیمت و یا خرید و فروش این دسته از ان اف تی ها داشته باشد.

پر فروش ترین nft های ایرانی کدامند؟

پر فروش ترین nft های ایرانی کدامند؟

اگر بخواهیم در آینده به این موضوع بپردازیم که پر فروش ترین nft های ایرانی می توانند کدام یک از مواردی باشد که به شما معرفی کردیم باید بگوییم که در این زمینه واقعا نمی توان هیچ حدس یا گمانی را ارائه داد. این موضوع را در قالب یک مثال به شما عزیزان ارائه می دهیم.

اگر ان اف تی های CryptoPunks را مشاهده کنید، شاید باورش برایتان سخت باشد که این دسته از ان اف تی ها به عنوان گران ترین ان اف تی های فروخته شده و هم چنین معروف ترین آن ها شناخته می شوند اما باید این موضوع را باور کنید که این اتفاق واقعا افتاده است.

ممکن است تصاویر ان اف تی های CryptoPunks به هیچ وجه قابل مقایسه با nft ایرانی فرش المپیک نباشد اما به هر حال به عنوان یکی از گران ترین ها منتشر شده است. پس در این زمینه نمی توان به صورت صد در صد حدس و گمان کرد زیرا در دنیای ان اف تی ها می تواند هر اتفاقی بیوفتد که غیر قابل پیش بینی بوده است.

این ان اف تی ها را در کجا مشاهده کنیم؟

یکی از مواردی که ممکن است برای شما پیش آید این است که چگونه می توانیم تصاویر nft های ایرانی را مشاهده کنیم. برای مشاهده کردن تصاویر nft های ایرانی می توانید از طریق انواع سایت های معتبر و یا جست و جو تصاویر گوگل استفاده کنید.

می توانید به قسمت جست و جو تصاویر گوگل مراجعه کرده و سپس عبارت ان اف تی نیمانی و یا ان اف تی فرش المپیک ایران را جست و جو کنید تا تصاویر آن ها برای شما نمایان شود و یا به صورت کلی عبارت ان اف تی های ایرانی را جست و جو کنید تا تمامی تصاویر مربوط به آن ها برای شما نمایان شود.

خرید این ان اف تی ها چگونه ممکن می شود؟

خرید این ان اف تی ها چگونه ممکن می شود؟

هنوز ان اف تی های ایرانی در بازار خرید و فروش این دسته از محصولات قرار نگرفته است اما زمانی که به صورت رسمی در انواع فروشگاه های مختلف مانند opensea قرار بگیرد، شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه ها اقدام به خریداری کردن آن ها کنید.

ناگفته نماند که خرید nft های ایرانی نیازمند به کیف پول و اتریوم است. اگر این دو مورد را برای خود نداشته باشید نمی توانید یک ان اف تی را خریداری کنید. برای این که بتوانید وارد یک فروشگاه مربوط به خرید و فروش ان اف تی شوید، در ابتدا باید کیف پول دیجیتال خود را به فروشگاه متصل کرده و سپس با توجه به مقدار اتریوم مورد نیاز برای خریداری کردن تصویر مراحل خرید را انجام دهید.

آیا بازی nft ایرانی هم وجود دارد؟

تا به امروز در زمینه بازی های nft هیچ گونه بازی ان اف تی ایرانی ای تولید نشده است. ایرانیان در زمینه فعالیت در دنیای رمز ارز ها بسیار فعال هستند اما در دنیای ان اف تی ها در حال حاضر تعداد کمی از ایرانیان را مشاهده می کنیم که در این زمینه حضور داشته و توانسته اند در این دنیا نام خود را آشنا کنند. البته همان طور که در آینده ممکن است ان اف تی های ایرانی به عنوان یکی از گران ترین ان اف تی ها معرفی شوند، ممکن است شاهد بازی های nft ایرانی نیز باشیم.

ان اف تی های ایرانی المپیک ۲۰۲۰ کدام ها بودند؟

یکی از معروف ترین nft های ایرانی که به عنوان اولین ان اف تی ورزشی ایرانی نیز شناخته می شود، nft فرش المپیک 2020 هستند. برای این ان اف تی 303 نقش حضور دارد که شما می توانید با نصب یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود و اسکن کردن تصاویر مختلف این ان اف تی ها اطلاعاتی مربوط به این نقش ها است را مشاهده کنید. روی این فرش یک کد مربعی (کیو آر کد QR Code) وجود دارد که شما می توانید با اسکن کردن آن وارد سایت مورد نظر برای دانلود اپلیکیشن مخصوص به این nft شوید.

جدید ترین nft های ایرانی کدامند؟

در حال حاضر تنها ان اف تی های موجود در بازار که به عنوان nft های ایرانی نیز شناخته می شوند، ان اف تی ورزشی فرش المپیک و ان اف تی نیمانی NIMANY است و تا به امروز هنوز هیچ ان اف تی دیگری به عنوان یک ان اف تی ایرانی جدید منتشر نشده است.

معروف ترین سازنده ان اف تی های ایرانی چه افرادی هستند؟

معروف ترین سازنده های ان اف تی های ایرانی تا به امروز تنها نیمانی است که معرفی شده است. تا به امروز ان اف تی دیگری نیز منتشر نشده است و هم چنین سازنده اولین ان اف تی ورزشی ایرانی به نام فرش المپیک نیز تا به امروز مشخص نشده است.

در مقاله بسیار در مورد ان اف تی صحبت شد و اگر این مورد توجه شما را به خود جلب کرده است پیشنهاد می کنیم تا مقالات کاربردهای nft و ویژگی های nft را برای کسب دانش بیشتر در این زمینه مطالعه کنید.

سوالات متداول

نام nft های ایرانی چیست؟

ان اف تی های ایرانی به ترتیب فرش المپیک و ان اف تی نیمانی است.

آیا بازی ان اف تی های ایرانی وجود دارد؟

تا به امروز بازی ای در زمینه ان اف تی های ایرانی ساخته نشده است.

عکس nft های ایرانی را از کجا مشاهده کنیم؟

می توانید به گوگل قسمت تصاویر مراجعه کردن و سپس اقدام به جست و جو نام آن ها و مشاهده کردن تصاویر کنید.

1.9/5 - (32 امتیاز)

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها