پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT اخبار nft

پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT

  • توسط sarinanft
  • 5 دقیقه

در این مقاله می پردازیم به پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT پس با ما همراه باشید تا با اخبار داغ آینده nft آشنا شوید.

جزئیات پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT

غیر ممکن است اهل دنیای متاورس و ان اف تی باشید و نام پروژه های اسنوپ داگ به گوشتان نخورده باشد. اسنوپ داگ خواننده معروف آمریکایی جزء هنرمندانی یا بهتر است بگوییم اولین هنرمندانی است که فعالیت خود را در حوزه متاورس و ان اف تی آغاز کرد.

او در حال حاضر سرمایه های بسیار زیادی در این حوزه دارد. از پروژه های nft معروف او می توان به مجموعه توکن غیر مثلی اش، برگذاری کنسرت در متاورس و … اشاره کرد. چند روز پیش خبری از پیوستن پسر اسنوپ داگ به ان اف تی منتشر شد. منابع خبرگذاری های معتبر این اخبار را تایید کردند. در ادامه این مقاله به جزئیات بیشتری از پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT اشاره خواهیم کرد.

پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT و رونمایی از پروژه اش

چمپ مدیسی، پسر اسنوپ داگ چند روز پیش به طور رسمی اعلام کرد:  اخیرا فعالیت خود را با همکاری توکن غیر مثلی کاردانو در حوزه ان اف تی آغاز کرده ام. البته پروژه ای که داریم روی آن کار می کنیم clay mates است.
snoop dogg son nft

پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT و رونمایی از پروژه اش

چمپ مدیسی، پسر اسنوپ داگ چند روز پیش به طور رسمی اعلام کرد: اخیرا فعالیت خود را با همکاری توکن غیر مثلی کاردانو در حوزه ان اف تی آغاز کرده ام. البته پروژه ای که داریم روی آن کار می کنیم clay mates است.

پسر اسنوپ داگ جزء محدود شخصیت هایی است که از کاردانو حمایت می کند. زیرا کاردانو حواشی بسیار زیادی داشته است. باید ببینیم همکاری چمپ مدیسی و حضور آن تاثیری بر افزایش قیمت کاردانو خواهد داشت یا نه؟ زمانی که اسنوپ برای اولین بار حمایت خودرا از کاردانو به صورت رسمی اعلام کرد نزدیک به 15 درصد قیمت آن رشد کرد. در ادامه به جنجال و حواشی پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT اشاره خواهیم کرد.

رقابت اسنوپ داگ و پسرش در NFT چگونه خواهد بود؟

همان طور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم اسنوپ در بین تمام هنرمندان یکی از به نام ترین افراد فعال در حوزه واقعیت مجازی و ان اف تی است. خیلی از کاربران به این موضوع پرداختند که پسر اسنوپ می تواند رقیبی جدی برای او در این حوزه باشد.

اسنوپ نسبت به این خبر واکنش نشان داد و گفت: من در این حوزه با هیچ کس رقابت ندارم. چه کسی بهتر از چمپ. من حتی حاضرم تمام تجربه چندساله خود را در اختیار او قرار دهم تا زودتر در این حوزه پیشرفت کند.

اخیرا خبری هم از کالکشن مشترک اسنوپ داگ و پسرش منتشر شده است. مثل این که پدر و پسر قصد دارند عکس های دو نفره خود را به صورت یک مجموعه توکن غیر مثلی منتشر کنند. البته تا کنون این خبر از سمت اسنوپ یا پسرش تایید نشده است.

رقابت اسنوپ داگ و پسرش در NFT
رقابت اسنوپ داگ و پسرش در NFT

سوالات متداول

آیا پیوستن پسر اسنوپ داگ به NFT حقیقت دارد؟

بله این خبر را تایید کرده است.

آیا اسنوپ داگ از فعالیت پسرش در حوزه ان اف تی حمایت می کند؟

بله او اعلام کرد که حاضر است همه جانبه از پسرش حمایت کند.

رقابت اسنوپ داگ و پسرش در NFT چگونه خواهد بود؟

حالت رقابتی نخواهد داشت.

5/5 - (2 امتیاز)
sarinanft

sarinanft

تولید کننده محتوا تخصصی حوزه NFTها هستم. در حوزه دیجیتال مارکتینگ NFTها در سایت ان اف تی چیست فعالیت می کنم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها