گران ترین nft توکن های nft

لیست گران ترین nft ها در جهان تا به امروز

 • توسط apeman
 • 17 دقیقه

گران ترین nft دارای چه ویژگی هایی است و چگونه خرید و فروش می شود؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به سوالات زیادی در این خصوص پاسخ دهیم و تمام مطالب پیرامون آن را برای شما پاسخ دهیم پس در نتیجه آشنایی کامل تری نسبت به این موضوع پیدا خواهید کرد و پا به آینده nft ها خواهید گذاشت.

نگاهی بر بحث گران ترین nft ها

نگاهی بر بحث گران ترین nft ها

دنیای nft ها پر شده است از انواع nft ها که گاهی اوقات در این بین بسیاری دارای اهمیت و ارزش بالاتری بوده و دلایل مختلفی نیز برای این کار وجود دارد. معمولا گران ترین nft نسبت به سایر nft ها دارای محبوبیت و قیمت بالاتری بوده و بسیار کمیاب هستند و معمولا می توان از آنان فعالیت های سرمایه گذاری در nft را نیز انجام داد.

حتی در این بین کالکشن هایی وجود دارند که در تعداد محدود تولید شده و دارای قیمت بالایی هستند و nft های آنان در بازار های nft در قیمت بالایی خرید و فروش می شوند. در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل تر بدین موضوع بپردازیم و تمام مطالب آن را برایتان تحت پوشش قرار دهیم.

مهم ترین ویژگی های گران ترین nft

حال در اول بحث بهتر است تا ویژگی های گران ترین nft ها را برای شما گویا شویم‌ که در همین راستا می توان گفت وجود برخی از خصوصیات باعث شده است تا برخی از nft ها و حتی کالکشن آن ها دارای قیمت بالایی باشد که در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این خصوصیات که عبارتند از:

داستان: شاید جالب باشد که بدانید که برخی از nft ها در خود دارای داستان هستند و یا به عبارتی بهتر یک داستان پشت یک آثار هنری nft است و همین مسئله باعث شده است تا هم مشهور شوند و هم ارزشمند و با قیمت بالایی به فروش برسند.

خالق مشهور: گاهی یک nft توسط یک خالق مشهور خلق می شود و همین مسئله باعث می شود تا بخاطر اعتبار آن خالق نیز قیمت آن افزایش پیدا کند و در دسته گران ترین nft ها قرار بگیرد. اگر اهل گشت و گذار در دنیای nft ها باشید حتما این گونه موارد به چشمتان خورده است.

تعداد محدود: گران ترین nft ها معمولا در تعداد محدود تولید می شوند و از سمت تیم توسعه دهنده نیز تعدادشان در حالت محدود نگهداری می شود تا بدین وسیله کمیاب شده و قیمتش افزایش یابد.

موارد ذکر شده در بالا معمولا ویژه nft های گران قیمت هستند ولی در ادامه قصد بر این داریم تا سایر ویژگی های تمام nft ها را برای شما ذکر کنیم که عبارتند از:

کمیاب بودن: از ویژگی های nft که حتما راجب آن اطلاعات دارید این است که کمیاب هستند و در تعداد محدود تولید شده اند و حتی کالکشن های nft نیز دارای تعداد محدود هستند تا بدین وسیله قیمت شان افزایش یابد. به طور کلی هرچیزی که کمیاب و نادر باشد دارای ارزشی بیشتر است و قیمت بالایی را دارا می باشد.

تقسیم ناپذیری: از برترین ویژگی های nft می توان به این اشاره کرد که تقسیم ناپذیر بوده و تقسیم نمی شوند و به واحد های کوچک تر تقسیم نمی شوند و به عبارتی بهتر شما یک nft را می خرید و یا اصلا نمی خرید که معنی تقسیم ناپذیری بدین شیوه کاملا مشخص می شود.

یکتا بودن: یکتا بودن و منحصر به فرد بودن همیشه باعث افزایش قیمت و افزایش ارزش می شود که در همین رابطه می توان گفت بعد از مینت nft، ان اف تی به یک اثر یکتا تبدیل شده و بدین وسیله ارزش آن افزایش پیدا می کند زیرا تنها یک نسخه از آن وجود دارد که تقسیم پذیر نیز نیست.

قابلیت انتقال: یکی از ویژگی های بارز nft ها این است که قابلیت انتقال داشته و به راحتی می توان آنان را انتقال داد به طوری که در مارکت پلیس nft و بازار های nft می توان خرید و فروش آنان را انجام داد و بدین وسیله نقل و انتقالات آنان را به راحتی انجام داد.

حفظ حق مالکیت: گران ترین nft همان طور که از نامشان پیداست دارای قیمت بالایی هستند و باید حق مالکیت آن را برای صاحبش حفظ شود که خوشبختانه یکی از ویژگی های nft ها این است که با به کارگیری آنان می توان حق مالکیت را برای خلق و صاحب آن حفظ کرد.

اعتبار: می توان این ادعا را کرد که nft ها دارای اعتبار بوده زیرا در شبکه بلاک چین ثبت می شوند و جعل و کپی برداری در آن وجود ندارد پس می توان با اطمینان کامل آنان را از معتبر ترین بازار های معتبر موجود خریداری کرد.

گیمینگ: یکی از کاربردهای nft در زمینه گیمینگ بوده که یکی از ویژگی های nft نیز به شمار می آید زیرا دارایی های داخل بازی را می توان توسط nft به راحتی خرید و فروش کرد و انتقال داد و بدین شیوه نیز به اقتصاد بازی نیز کمک کرد. به دلیل محبوبیت بالای گیم در بین کاربران این کاربرد nft نیز بسیار به چشم آمده است.

تشخیص هویت: یکی از ویژگی های  nft این است که می توان از آن برای تشخیص هویت نیز استفاده کرد که بدین وسیله نیز می توان با جعل هویت مقابله کرد که برای نمونه می توان به nft کردن مواردی مانند مدارک دانشگاهی، مدارک پزشکی و حتی ظاهر اشاره کرد.

در ادامه می توان افزود که هنرمندان و حتی هنرمندان ایرانی nft نیز می توانند به دلیل کپی رایت عمل مینت nft را انجام داده و اثر خودشان را به nft تبديل کنند. حتی در ادامه می توان مثالی دیگر برای درک بهتر این‌ ویژگی زد و آن نیز این است که می توان بلیط های فیزیکی بازی را به nft تبديل کرد تا بدین وسیله بتوان آثار هنری جعلی را شناسایی کرد.

کلکسیون: می توان به راحتی این نکته را درک کرد که از گران ترین nft نیز می توان به عنوان آثار کلکسیونی استفاده کرد زیرا یکی از کاربردهای nft در کلکسیون است و بدین شیوه فعالیت های سرمایه گذاری را نیز انجام‌ داد.

پیش نیاز های لازم برای خرید گران ترین nft چیست؟

پیش نیاز های لازم برای خرید گران ترین nft چیست؟

قطعا برای هر خرید و فروشی نیازمند برخی پیش نیاز ها خواهیم بود و چه بسا که بهتر است از قبل با تمام آنان آشنایی داشته و با اطلاعاتی کامل دست به اقدام بزنیم که در ادامه تمام این موارد به صورت کامل به شما معرفی خواهند شد که عبارتند از:

ارز دیجیتال: برای هر خرید و فروشی در دنیای nft ها شما به ارز های دیجیتال نیاز پیدا خواهید کرد که در این بین برخی کاربردی تر بوده و استفاده فراوان دارند که به عنوان مثال می توان به ارز اتر اشاره کرد که ارز دیجیتال مخصوص شبکه اتریوم بوده و برای خرید و فروش nft باید از این ارز دیجیتال استفاده کنید که می توانید از صرافی های ارز دیجیتال آنان را تهیه کنید و بهتر است از صرافی آن را تهیه کنید که از کاربران ایرانی پشتیبانی کند زیرا برخی از آنان کاربران ایرانی را تحریم کرده اند.

کیف پول ارز دیجیتال: در ادامه می توان به این مورد اشاره کرد که دارای اهمیت فراوان است و باید برای خرید و فروش nft از کیف پولی استفاده کنید که دارای بیشترین سازگاری  با پلتفرم های nft باشد که از این بین می توان به تراست والت و متامسک اشاره کرد که دارای امنیت خوبی بوده و در دنیای nft دارای بیشترین اعتبار بوده و در دنیا ارزهای دیجیتال نیز نامی درخشان دارند‌. برای دانلود این موارد به راحتی می توانید از سایت های مربوطه و یا پلتفرم های مربوطه استفاده کرده و پس از نصب و ایجاد کیف پول از آنان نهایت استفاده را ببرید.

مارکت پلیس nft: مارکت پلیس nft محلی است که خرید و فروش nft در آن انجام می شود و برای خرید nft می توانید به این بازار های nft مراجعه کنید. لازم است که بدانید برخی از پلتفرم های nft ایرانیان را تحریم کرده اند پس باید قبل از خرید اطلاعات کامل راجب آنان پیدا کنید. برای شناختن بیشتر آنان می توانید مقالات مربوط به بازار های nft را در سایت ما مطالعه کنید تا آنان را بشناسید.

صرافی ارز دیجیتال: خب در ادامه می رسیم به این مورد و همان طور که در اندکی قبل تر گفته شد شما برای خرید گرانترین nft ها نیازمند ارز دیجیتال خواهید بود که باید این ارز دیجیتال را از معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال تهیه کنید که متاسفانه صرافی های خوبی کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و باید برای خرید این ارز از صرافی هایی استفاده کنید که از کاربران ایرانی پشتیبانی می کنند که با یک سرچ ساده می توانید آنان را پیدا کنید.

بهترین پلتفرم های خرید گرانترین nft

بهترین پلتفرم های خرید گرانترین nft

شاید توجه تان جلب شده باشد تا بخواهید برای خرید گران ترین nft ها اقدام کنید و فعالیت های مربوط به سرمایه گذاری را انجام دهید و برای این کار بهتر است تا از بهترین و معتبر ترین پلتفرم های nft برای این کار استفاده کنید که در ادامه به شما معرفی خواهند شد که عبارتند از:

 • اپن سی
 • لارو لبریز
 • راریبل
 • بیکری سواپ
 • فوندیشن
 • نیفتی گیت
 • دسنترالند
 • میکرز پلیس
 • نون اوریجن
 • و …

البته لازم است تا نسبت بدین مسئله آگاهی داشته باشید که برخی از این پلتفرم ها ایرانیان را تحریم کرده اند و بهتر است تا برای این که مشکلی ایجاد نشود از پلتفرم هایی استفاده کنید که کاربران ایرانی را تحریم نکرده و از آنان نیز پشتيباني کنند.

توسط گران ترین nft ها می توان سرمایه گذاری کرد؟

بله قطعا می توان این کار را انجام داد زیرا گران ترین nft ها به دلیل داشتن قیمت بالا یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است و می توان با یک استراتژی سرمایه گذاری دقیق برای این کار اقدام کرد. خوشبختانه مجموعه های بسیاری از nft ها وجور دارد که می توان از آنان برای سرمایه گذاری استفاده کرد و سود خوبی را به جیب زد.

کسب درآمد از گران ترین nft ها ممکن است؟ 

بله خوشبختانه کاربردهای nft به گونه ای است که می توان از آنان نیز کسب درآمد کرد و گرانترین nft به دلیل داشتن محبوبیت بالا و همچنین به دلیل داشتن قیمت بالا یکی از بهترین موارد برای کسب درآمد هستند و شما با بکارگيري روش های کسب‌ درآمد دلاری از nft می توانید پول خوبی را به جیب بزنید.

مشاوره های تخصصی خرید گرانترین nft را از کجا دریافت کنیم؟

مشاوره های تخصصی خرید گرانترین nft را از کجا دریافت کنیم؟

در ادامه باید گفت که شاید این توانایی را داشته باشید تا برای خرید گرانترین nft ها اقدام کنید که برای بهتر شدن عمل خرید و یک خرید آگاهانه بهتر است تا از یک مشاوره nft تخصصی استفاده کنید که می توان گفت تیم ها و انجمن های زیادی برای این کار اقدام کرده اند و مشاوره و حتی دوره آموزش nft را به صورت حرفه ای ارائه داده اند که می توانید از آنان استفاده کنید و در نهایت می توان ادعا کرد که تیم ما یکی از بهترین ها در این زمینه بوده و می توانید توسط راه های ارتباطی موجود با ما ارتباط برقرار کنید و حتی از بهترین زمان خرید nft نیز آگاهی یابید.

گرانترین nft ایرانی کدام است؟

در ادامه ممکن است برایتان این سوال مطرح شده باشد که گرانترین nft ایرانی کدام است و یا مشهور ترین نقاش nft ایرانی در دنیای nft ها چه کسی است و چه مقدار درآمد داشته است که در همین رابطه می توان گفت که نام علی ثابت نقاش nft ایرانی در این زمینه درخشیده است و موفق شده است تا توسط فروش مجموعه های آثار هنری nft خود درآمد بسیار بالایی را کسب کند که مقاله مربوط به وی را می توانید در سایت ما مطالعه کنید.

خصوصیات گرانترین nft میمون چیست؟

همان طور که ممکن است بدانید این مورد یکی از مجموعه های بسیار پرطرفدار nft بوده که دارای تعداد محدودی است و همین مورد باعث شده است تا قیمت آن افزایش پیدا کند. از خصوصیات ظاهری این مجموعه nft می توان به این اشاره کرد که چهره یک میمون بوده که حالتی خسته به خود گرفته‌ است که پشت این چهره یک داستان وجود دارد که می توانید در مقاله مربوط به آن، آن را مطالعه کنید و همچنین می توان گفت که nft های این مجموعه از بازار های nft مجموعه قابل خریداری است.

بهترین روش های تبلیغات برای پرفروش ترین nft ها

خب در ادامه فرض بر این است که شما صاحب پرفروش ترین nft ها هستید حال برای فروش آنان از چه روش های تبلیغاتی باید استفاده کرد و تبلیغ برای nft را باید چگونه انجام داد که در ادامه می توان گفت شما برای این کار می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید که عبارتند از:

توییتر: توییتر از بهترین شبکه های اجتماعی است که شما عزیزان می توانید از آن برای تجارت خود نیز استفاده کنید زیرا حجم وسیعی از کاربران را در خود جای داده است.

اینستاگرام: از دیگر شبکه های اجتماعی مطرح برای این کار می توان به اینستاگرام اشاره کرد زیرا حجم وسیعی از کاربران را در خود جای داده است و قدرت شگفت انگیزی برای تجارت به شما خواهد داد پس در نتیجه بهتر است تا از این شبکه اجتماعی نیز بسیار استفاده کنید و آموزش های لازم در مورد آن را فرا بگیرید.

هشتگ: از بهترین موارد برای بهتر دیده شدن می توان به این مورد اشاره کرد زیرا به شما این قدرت را خواهد داد تا در نتايج جستجو بسیار بهتر و بیشتر دیده شوید پس در نتیجه یکی از بهترین و برترین موارد برای بهتر دیده شدن در شبکه های اجتماعی استفاده از هشتگ در آن هاست. در ادامه در قالب یک نکته می توان گفت که می توانید هشتگ‌های  پربازدید را با یک جستجوی ساده در اینترنت پیدا کرده و از آنان استفاده کنید.

محدودیت های خرید گرانترین نقاشی nft برای ایرانیان چیست؟

محدودیت های خرید گرانترین نقاشی nft برای ایرانیان چیست؟

اما آیا محدودیت هایی برای ایرانیان در این رابطه وجود دارد؟ در جواب می توان گفت که بله متاسفانه همان طور که در اندکی قبل تر اشاره شد برای ایرانیان مشکلاتی وجود دارد و یکی از آنان این است که برخی از بازارهای nft کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و ایرانیان نمی توانند در این بازار ها خرید و فروش کنند.

در نتیجه برای خرید nft باید به مارکت پلیس هایی مراجعه کنند که از کاربران ایرانی پشتیبانی می کنند. همچنین برای خرید ارز اتر باید به صرافی هایی مراجعه کنید که از کاربران ایرانی پشتیبانی کنند زیرا برخی از آنان ایرانیان را مانند بایننس تحریم کرده اند.

سوالات متداول

بهترین ارز برای خرید گرانترین nft کدام است؟

ارز دیجیتال اتریوم گزینه مناسبی است.

بهترین کیف پول برای خرید گرانترین nft کدام است؟

متامسک و تراست والت گزینه های پیشنهادی ما هستند.

ایرانیان می توانند برای خرید گرانترین nft اقدام کنند؟

بله این امکان وجود دارد.

گران ترین nft از کجا قابل خریداری است؟

از مارکت پلیس های nft می توانید اقدام به خرید کنید.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها