بازی gods unchained بازی های nft

آموزش حرفه ای بازی gods unchained و نحوه فروش کارت های آن

  • توسط apeman
  • 11 دقیقه

بازی gods unchained چیست؟ در ادامه به صورت کامل راجب این بازی صحبت خواهد شد ولی از ابتدا بد نیست بدین نکته اشاره کنیم که صنعت گیمینگ امروزه دستی در حوزه بلاک چین داشته و فعالیت خودش را به صورت حرفه ای و جدی آغاز کرده است و در یک‌ نگاه کلی می توان این طور ادعا کرد که روز به روز به پیش رفت خود در این رابطه اضافه کرده و در حال گسترده تر شدن است.

سرعت این پیشرفت به قدری زیاد است که در چند سال اخیر شاهد خلق بازی های گوناگون و متنوعی بر بستر بلاک چین بوده ایم که در ادامه این بازی ها به دنیای ارزهای دیجیتال نیز وجود پیدا کرده اند و شکلی جدید از صنعت گیمینگ را پدید آورده اند.

در ادامه برای تکمیل تر شدن مطالب می توان گفت که توسعه دهندگان از شبکه بلاک چین به جهت خلق یک سیستم اقتصادی مخصوص در بازی های مجازی بهره می برند. در محیط بازی خدایان آنچیند افراد بازیکن توسط دارایی های دیجیتالی قادر هستند تا برای خرید و فروش و به طور کلی معاملات آیتم های داخل بازی اقدام نمایند. در ادامه همراه nft چیست باشید تا پا به دنیای بازی های بلاک چینی و بازی های NFT بگذارید.

بازی gods unchained چیست؟

بازی gods unchained چیست؟

خب در ابتدا نگاهی خواهیم داشت بر بازی خدایان آنچیند و آن را به طور کامل برای شما مطرح خواهیم کرد که در همین رابطه می توان افزود بازی gods unchained یکی از بازی های بر بستر بلاک چین بوده و این گونه می توان گفت که از شهرت خاصی برخوردار است و معروف بوده و در بین کاربران شناخته شده است.

این بازی رایگان بوده و می توان از آن کسب درآمد کرد و این قدرت در اختیار کاربران قرار داده شده است تا مالک حقیقی و واقعی آیتم های داخل بازی باشند. در مورد سبک بازی نیز می توان این طور گفت که سبکی که در آن وجود دارد ترکیبی است سبک های mtg و hearthstone است.

در ادامه می توان راجب این بازی گفت که یک نوع بازی کارتی پیشرفته بوده و این توانایی را در اختیار بازیکنان می گذارد تا بدین وسیله در جریان بازی gods unchained آیتم ها و کارت هایی را کسب کرده و توسط این موارد بتوانند در بازی معاملات را انجام دهند زیرا قابل معامله کردن در بازی هستند.

در رابطه با این کارت ها و آیتم ها در بازی می توان گفت که برخی از آنان بسیار گران بوده و جالب است که بدانید یکی از کارت های این بازی با قیمت ۱۴۶.۳ اتریوم به فروش رسیده است. با نگاهی دقیق تر به بازی gods unchained می توان این طور گفت که بزرگ ترین پروژه رمزنگاری و بزرگ ترین پروژه بازی در صنعت گیمینگ بوده که کارت های خود را در قالب ان اف تی به افراد بازیکن ارائه داده که مالک واقعی و حقیقی این ارز دیجیتال هستند.

ارز دیجیتال این قابلیت را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا بدین وسیله به توکن های خود فرصتی بدهند تا بدین وسیله برای فروش توکن های خودشان اقدام کنند.

توکن gods چیست؟

خب در آخر های مقاله می رسیم به این بحث و این بحث مطرح می شود که کاربرد توکن gods دقیق چیست که در همین رابطه می توان گفت که توکن gods نوعی از توکن های erc-20 بوده که توسط این توکن کاربران قادر هستند برای خرید و فروش و معاملاتی در فروشگاه بازی، ساخت و ایجاد nft و کسب پاداش اقدام کنند.

این توکن یک توکن حکومتی بوده و توسط بهره گیری از آن می توان در مورد مسائلی که در آینده بازی تاثیرگذار هستند رای داد و تصمیم گیری کرد.

بازی gods unchained دارای چند حالت است؟

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله تا بدانیم که بازی به این بزرگی دارای چند حالت است که در همین رابطه می توان گفت این بازی دارای سه حالت مختلف است که عبارتند از:

  • حالت solo: این حالت یک حالت تک نفره بوده که کاربران در آن به طور انفرادی و با هوش مصنوعی تمرین می کنند.
  • حالت ranked: در رابطه با این حالت می توان گفت که اصلی ترین حالت بازی بوده که توسط این حالت کاربر قادر است با سایر بازیکنان برای بدست آوردن مقام و کسب جوایز متعدد دیگری که در بازی دریافت می شود به رقابت بپردازد.
  • حالت direct challenge: در ادامه می رسیم به این حالت که می توان راجب آن گفت نوعی شرایط شخصی سازی شده بازی خدایان آنچیند است که قادر هستند تا در یک رقابت دوستانه به رقابت بپردازید.
بازی gods unchained رایگان است؟

بازی gods unchained رایگان است؟

در این باره در اندکی قبل تر اشاره شد ولی در نهایت در یک جمع بندی کلی می توان گفت که بله این بازی رایگان در اختیار بازیکنان قرار داده شده است و شما می توانید به صورت کاملا رایگان در آن مشغول بازی شوید و جالب است که بدانید می توانید از این بازی کسب درآمد کنید که در اندکی بالاتر به شما در این باره اندکی توضیحات ارائه داده خواهد شد.

روش های کسب درآمد از بازی gods unchained

خب در ادامه می رسیم به این بحث تا بدانیم که چگونه می توان از این بازی کسب درآمد کرد که در ادامه بحث می توان گفت از این بازی می توان به دو روش کسب درآمد کرد که عبارتند از:

  • روش اول: توسط شکست دادن ranked قادر هستید تا card pack برنده شوید.
  • روش دوم: دومین روش کسب درآمد از این بازی این است که در بخش Blessing of the $GODS شرکت کرده که در این بخش بازیکنان با یکدیگر به رقابت پرداخته و اگر برنده شوند جایزه هایی مثل توکن $GODS می گیرند. شما می توانید این توکن را در بازار های مختلف خرید و فروش کنید.

کسب درآمد در حالت ranked چگونه است؟

حال نگاهی دقیق تر خواهیم داشت بر این موضوع تا بدانیم که کسب درآمد در این حالت چگونه است که می توان گفت اگر رتبه شما بالاتر بروند می توانید برنده شوید و این دو رابطه ای مستقیم باهم دارند و به طور کلی می توان گفت که بالا رفتن رتبه با برنده شدن جوایز گوناگون برابر است.

اگر جوایز مختلفی را برنده شوید این اختیار را خواهید داشت تا از مارکت بازی توانایی کارت های جدیدی داشته باشید و حال به جهت بهره مندی از فروشگاه باید به بخش market بروید و روی  star store کلیک نمایید. در این بخش کاربران این قابلیت را دارند تا بدین وسیله کارت هایی که احتیاج دارند را در این بخش تهیه کنند و در قالب یک نکته بهتر است که بدانید کارت هایی که از این بخش تهیه می کنید قابل فروش نبوده و نمی توانید آنان را بفروشید.

روش فروش کارت در بازی Gods unchained

روش فروش کارت در بازی Gods unchained

در ادامه بهتر است تا راجب این موضوع نیز صحبت کنیم و روش فروش این مورد را نیز برای شما بازگو شویم‌ که در همین رابطه می توان گفت کاربران برای فروش کارت های خود باید از flux استفاده کنند زیرا توسط بهره گیری از Flux این قدرت را خواهند داشت که ۲ کارت مشابه را باهم ترکیب کرده و در آخر نیز یک کارت Meteorite بگیرید.

در ادامه نیز باید گفت که nft قالب این کارت ها بوده و در شبکه بلاک چین بازی ثبت گردیده است و می توان آنان را خرید و فروش کرد‌.

بهترین کیف پول برای این بازی کدام است؟

حال سوالی مطرح می شود که بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این بازی کدام است و بهتر است تا از کدام کیف پول استفاده کنیم که در ادامه می توان گفت به جهت دریافت جوایز خودتان شما باید از کیف پول استفاده کنید و بهترین کیف پول برای این کار کیف پول متامسک است که بهترین کیف پول برای nft نیز بوده و به راحتی می توانید آن را دانلود کرده و پس از نصب از آن نهایت استفاده را ببرید.

این کیف پول دارای امنیت خوبی بوده و رابط کاربری بسیار مناسبی دارد و در بین کاربران ارزهای دیجیتال و متاورس دارای محبوبیت بالایی است و ویژگی های منحصر بفرد زیادی دارد که با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید آنان را بشناسید.

در پایان بهتر است تا نگاهی داشته باشید بر مقالات مرتبط که پیشنهاد ما این است برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات NFT در ارز دیجیتال و Nft و بلاک چین را مطالعه کنید.

سوالات متدول

سوالات متدول

بازی gods unchained دارای توکن اختصاصی است؟

بله این بازی دارای توکن اختصاصی است که gods نام دارد.

کسب درآمد توسط بازی gods unchained ممکن است؟

بله می توان از این بازی کسب درآمد کرد که در مقاله روش های آن به صورت کامل معرفی شد.

بهترین کیف پول برای بازی gods unchained کدام است؟‌

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این بازی متامسک است که دارای کاربرد های فراوان در این زمینه است.

این بازی بر بستر کدام شبکه فعال است؟

بازی gods unchained بر بستر بلاک چین فعال است.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها