بازی پاویا بازی های nft

بازی بلاک چینی پاویا چگونه است؟

  • توسط apeman
  • 11 دقیقه

بازی پاویا چیست و دارای چه ویژگی هایی است؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این بازی صحبت کرده و مطالب پیرامون این بازی را به صورت تخصصی همراه با زبانی ساده برایتان بازگو کنیم. در نتیجه همراه ان اف تی چیست باشید تا در های دنیای بازی های بلاک چینی را برایتان بگشاییم.

بازی پاویا چیست؟

بازی پاویا چیست؟

در اولین قدم می خواهیم این بازی را به صورت تخصصی برایتان شرح دهیم تا با آن آشنا گردید و دیدگاه جامعی نسبت به آن داشته باشید که در همین رابطه می توان گفت بازی پاویا یک بازی بلاک‌ چینی است که بر بستر کاردانو در حال فعالیت است و از سال ۲۰۲۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. حتما نام ارز کاردانو به گوشتان خورده است که در همین راستا می توان گفت این بازی یعنی بازی پاویا یکی از دلایل رشد ارز کاردانو بوده است و این ارز با نام Ada نیز شناخته می شود.

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر جزئیات این بازی که می توان راجب آن گفت روند این بازی دقیقا مشابه بازی های کریپتویی بوده و بدین جهت کاربران در این بازی می توانند به معاملات زمین های مجازی پرداخته و حتی توکن های nft را خرید و فروش کنند و بدین شیوه فعالیت تجاری و اقتصادی در بازی داشته باشند.

جالب است بدانید که این بازی یعنی بازی پاویا در دسته ۴ بازی معروف بر بستر بلاک چین کاردانو بوده که با توجه به عملکرد خود موفق شده است تا محبوبیت بالایی پیدا کند و اسم خود را در این زمینه برجسته سارد.

مهم ترین ویژگی های بازی پاویا

قطعا هر بازی متاورسی دارای ویژگی های خاص خود است که در ادامه قصد بر این داریم تا مهم ترین ویژگی های بازی پاویا را برایتان شرح دهیم تا با نگاهی دقیق دست به انتخاب بازی متاورسی بزنید که عبارتند از:

آواتار: در رابطه با این ویژگی می توان گفت که آواتار ظاهر شما در بازی پاویا است که درست مانند بازی متاورسی دیسنترالند می توانید آواتار خودتان را با توجه به امکانات و قابلیت هایی که به شما داده می شود بسازید که از بین آنان می توان به ترکیب پوست، ساختار بدن، سر، مو، لباس و … اشاره کرد. در نهایت باید گفت که شما می توانید آواتار خودتان را با توجه به تمام موارد گفته شده و با توجه به سلیقه خودتان بسازید.

شناسه خط مشی پاویا (Pavia Policy ID): در مورد این ویژگی می توان گفت که یک کلید ایمن به جهت شناسایی اصالت قطعات land بوده و بابد در جریان باشید که یک کاربر باید قبل از خرید زمین در مارکت فروش مجدد nft کاردانو، آی دی بسته Pavia LAND را بررسی نماید.

نقشه: بازی پاویا نیز در دنیای گسترده متاورس دارای نقشه منحصر به فرد خودش است و نقشه بازی پاویا به کاربران این امکان را می دهد تا زمین های خودشان را در این بازی پیدا کنند و می توانند مکان خودش را نیز پیدا کرده و به آن وارد شوند و افزون بر این موارد می توان گفت که این نقشه ها مالکان زمین های مربوطه را برجسته می سازند.

بازار پاویا: بازی پاویا نیز درست مانند سایر بازی های متاورسی دارای فروشگاه و مارکت مخصوص به خودش است و باید گفت که بازار این بازی توسط بازار nft کاردانو پشتیبانی می شود. موارد قابل خرید و فروش در فروشگاه این بازی عبارتند از:

  • آیتم های بازی در جهان (in-world game)
  • قطعات زمین
  • املاک
  • هر چیز مربوط به PAVIA

نقشه راه و اهداف پاویا متاورس: بازی پاویا یک پروژه رمزنگاری به شمار می آید که دارای یک نقشه راه مشخص است که می توان افرود زمان فروش زمین ها به پایان رسیده است و زمان توزیع ایر دراپ توکن ها و زنده شدن پلتفرم است که می توان نتیجه گرفت آینده این بازی برنامه ریزی شده است.

توکن اختصاصی این بازی چه نام دارد؟

توکن اختصاصی این بازی چه نام دارد؟

شاید برایتان جالب باشد که بخواهید بدانید توکن اختصاصی این بازی چه نام دارد که در همین رابطه می توان گفت نام آن درست همان اسم بازی است و توکن Pavia نام دارد که کاربران می توانند از این توکن در بازی Pavia استفاده کنند که در ادامه مقاله بیشتر در مورد مباحث مربوط به آن صحبت خواهد شد.

در ادامه باید گفت که مالکان بازی پاویا توکن پاویا را دریافت خواهند کرد که از این توکن ها باید برای ساخت و ساز در داخل این بازی استفاده نمود. هر محصول و آیتمی که در این بازی وجود دارد توسط این توکن یعنی توکن Pavia معامله می شوند و تعداد کل این توکن ها ۲ میلیارد عدد ارائه شده است.

این اختیار به بازیکنان داده شده است تا بدین وسیله دارایی های ان اف تی خودشان را با این توکن یعنی توکن پاویا معامله کنند و بعد از این کار آنان را در صرافی های ارز دیجیتال به فروش برسانند و بدین طریق درآمد کسب کنند. در ادامه لازم به ذکر است که بگوییم این بازی هنوز قدم های اول خود را برداشته و در حال توسعه است و بدین جهت نیز فقط صرافی های غیرمتمرکز اندکی از این بازی و ارز آن پشتیانی می کنند.

قیمت توکن Pavia چقدر است؟

حال شاید برایتان این سوال مطرح شود که قیمت توکن بازی Pavia چقدر است و چقدر باید برای آن هزینه کرد که در همین راستا می توان گفت در حال کنونی قیمت این توکن 0.05$ دلار است و می توان افزود که ارز دیجیتال آدا به صورت مستقیم بر روی قیمت این ارز تاثیرگذار است.

اگر می خواهید تا توکن پاویا را بخرید می توانید به صرافی sundaeswap مراجعه کنید و در مورد این صرافی می توان گفت که نخستین صرافی ارز دیجیتال غیرمتمرکز کاردانو می باشد.

هدف بازی Pavia چیست؟

در رابطه با این بحث می توان گفت که هنوز در حال توسعه است و نمی توان کار های زیادی بر روی آن انجام داد و در نتیجه زمین های این بازی برای مالکانشان تنها در نقشه قابل رویت است و تنها می توان موقعیت آنان را دید و هنوز نمی توان به این زمین ها وارد شد و ساخت و ساز را در آنان را شروع کرد.

در حال حاضر بازیکنان تنها می توانند توسط پلتفرم ready player آواتار های دل خواه خودشان را بسازند و در ادامه باید گفت که این آواتار های ساخته شده در خارج از بازی Pavia نیز قابل استفاده هستند.

خرید زمین های مجازی پاویا چگونه است؟

بر این بحث نیز نگاهی خواهیم داشت که می توان در مورد آن گفت فروش اولیه زمین های این بازی با پایان رسیده است اما نیازی نیست که نگران چیزی باشید و تنها کافیست تا به بازار nft کاردانو مراجعه کنید و سپس از فیلتر پروژه بازی پاویا را انتخاب نمایید و در نتیجه این کار می توانید قطعات زمین را در بازار رویت کنید.

کاربران قادر هستند تا پیشنهاد خودشان را در این بخش قرار دهند و سپس آن را توسط ارز دیجیتال آدا به صورت مستقیم در پلتفرم بخرند

قیمت زمین های مجازی در بازی پاویا چقدر است؟

همان طور که حدس زده اید می توان در بازی پاویا برای خرید و فروش زمین های مجازی اقدام کرد و این کار را انجام داد که در همین راستا می توان افزود زمین های مجازی این بازی با استقبال زیادی مواجه شده اند و تقاضای زیادی نیز برای آنان وجود دارد و به همین دلیل قیمت آن تا سقف قیمتی ۱۰۰۰ دلار نیز رسیده است و با توجه به این قیمت می توان نتیجه گرفت که این پروژه متاورسی با استقبال بی نظیری رو به رو شده است.

گاهی بر نحوه بازی پاویا

گاهی بر نحوه بازی پاویا

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر نحوه بازی پاویا که می توان در مورد آن گفت این بازی هنوز به مرحله رونمایی از روند بازی نرسیده است و در نتیجه تنها می توان در این بازی خرید و فروش و معاملات زمین را انجام داد. حال چگونه می توان خرید و فروش زمین را انجام داد؟

در جواب باید گفت که برای خرید زمین های مجازی این بازی باید در قدم اول توسط یکی از کیف پول های بلاک چین آدا که از dapp پشتيباني می کنند به مارکت ان اف تی کاردانو متصل شوید. در ادامه پروژه بازی پاویا را در فروشگاه بیابید و سپس به مارکت وارد شوید و پس از ورود می بینید که برای هر زمین یک مختصات xy وجود دارد که موقعیت آن را در نقشه اصلی بازی نشان می دهد و در ادامه این قدرت در اختیار شما گذاشته شده است تا توسط فیلتر های گوناگون با توجه به سرمایه و علاقه خودتان زمین مورد نظرتان را پیدا کنید.

بازی پاویا ارزش سرمایه گذاری دارد؟

شاید برایتان این سوال مطرح شود که آیا بازی پاویا ارزش سرمایه گذاری دارد یا نه؟ که در جواب می توان گفت به طور صد در صد نمی توان راجب آینده این بازی نظر داد و لازم است بدین نکته اشاره کنیم که قیمت توکن پاویا نیز افزایش داشته است و در حال حاضر در قیمت 0.06$ معامله می شود.

یکی از مزیت های این بازی این است که اولین بازی فعال بر روی بلاک چین کاردانو است و همان طور که به نظر می رسد، اولین بودن در این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

آیا کاربران ایرانی می توانند از این بازی استفاده کنند؟

ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که آیا کاربران ایرانی می توانند از این بازی استفاده کنند یا نه که در جواب می توان گفت بله ایرانیان می توانند به این بازی دست پیدا کرده و از آن استفاده کنند و بعد از طی کردن مراحل ثبت نام در آن فعالیت خودشان را در آن آغاز کنند و اگر در این زمینه هیچ تخصصی ندارید می توانید از تیم های فعال در این حوزه راهنمایی و مشاوره لازم را کسب کنید. ولی به طور کلی هیچ محدودیتی برای این کار وجود نخواهد داشت.

در پایان باید گفت که اگر این بحث توجه شما را جلب کرده است و می خواهید تا مقالات مرتبط دیگر را مطالعه کنید به شما پیشنهاد می کنیم تا برای این کار مقاله بازی موباکس را نیز مطالعه کنید تا نگاهی داشته باشید بر مقالات مرتبط این حوزه.

سوالات متداول

بازی پاویا چیست؟

بازی پاویا یکی از بازی های بلاک چینی و متاورسی است که می توان در آن زمین های مجازی را خرید.

توکن اختصاصی این بازی چه نام دارد؟

توکن اختصاصی بازی پاویا درست همان اسم بازی است و توکن پاویا نامیده می شود.

آیا سرمایه گذاری بر روی این بازی توصیه می شود؟

بازی پاویا در حال توسعه بوده و هنوز نمی توان برای آن آینده ای را توصیف کرد.

خرید زمین در بازی پاویا چگونه است؟

برای خرید زمین در بازی پاویا باید به فروشگاه nft کاردانو مراجعه کنید و سپس بعد از مراجعه به آن از قسمت فیلتر ها پروژه پاویا را گزینش کنید و بعد از این کار می توانید زمین ها را مشاهده کنید.

آیا در بازی پاویا می توان آواتار دلخواه را ساخت؟

بله کاربران در این بازی می توانند آواتار خودشان را به صورت دلخواه بسازند.

آیا کاربران این بازی می توانند از پاویا کسب درآمد کنند؟

بله امکان کسب درآمد از این بازی وجود دارد و می توان برای این کار اقدام کرد.

پیش فروش زمین های بازی پاویا به اتمام رسیده است؟

بله طبق برنامه ریزی های موجود پیش فروش زمین های این بازی اتمام رسیده است.

قیمت خرید زمین های مجازی بازی پاویا چقدر است؟

در این مورد می توان گفت که این اواخر افزایش قیمت داشته است و در نتیجه برای کسب اطلاعات دقیق بهتر است که از بازار nft کاردانو قیمت را جویا شوید.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها