بازی بلاکتوپیا بازی های nft

آموزش بازی بلاکتوپیا و راه های کسب درآمد سریع از این بازی

 • توسط apeman
 • 11 دقیقه

بازی بلاکتوپیا چیست؟ در این مقاله می خواهیم تا در مورد بازی بلاکتوپیا صحبت کنیم و تمام مطالب پیرامون آن را برایتان شرح تا با بازی های بلاک چینی و متاورسی به صورت کامل آشنا گردید تا توسط کسب اطلاعات لازم بتوانید از آنان کسب درآمد کنید و به تفریح خودتان در این بازی ها بپردازید.

 • نکته مهم : توکن های این بازی در معروغ ترین مارکت پلیس nft لیست شده است.
بازی بلاکتوپیا چیست؟

بازی بلاکتوپیا چیست؟

در اولین قدم بهتر است تا این بازی را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین رابطه می توان گفت بازی بلاکتوپیا یک بازی بلاک چینی است و می توان این ادعا را کرد که یک بازی متاورسی نیز به شمار می آید زیرا محیط آن محیطی است که یک آسمان خراش با ۲۱ طبقه در مرکز آن قرار گرفته است.

در رابطه با این آسمان خراش می توان گفت که به عنوان هسته و مرکز بازی نیز شناخته می شود و حال شاید برایتان این سوال مطرح شود که چرا تعداد طبقات ۲۱ است؟ در جواب باید گفت که دلیل این کار این است که تعداد کل بیت کوین های موجود ۲۱ میلیون بوده و این تعداد از تعداد بیت کوین ها الهام گرفته شده است.

می توان گفت که بازی بلاکتوپیا یک بازی هیجان انگیز است و اگر در آن به بازی بپردازید قطعا تجربه جالبی را برای خودتان خواهید ساخت. در ادامه باید افزود که کاربران می توانند در این بازی به کسب درآمد و سرمایه گذاری در nft بپردازند که روش های مختلفی نیز برای این کار وجود دارد که عبارتند از:

 • معامله املاک
 • تبلیغات
 • انجام بازی‌ های مختلف
 • ساخت شبکه
 • و …

در این بازی از یک موتور بازی سازی سه بعدی استفاده شده است که این موتور این قدرت را دارد تا بدین وسیله تصاویر و آثار گرافیکی بازی را به صورت واقع گرایانه و با کیفیت بالا خلق کند.

روند بازی بلاکتوپیا چگونه است؟

روند بازی بلاکتوپیا تنها یک فرایند و روند ساده نیست و در ادامه می توان گفت که این بازی دارای یک روند ساده نبوده و دارای ۴ روند اصلی است که بازیکنان باید با آن برخورد کنند و تعامل داشته باشند که در ادامه قصد بر این است تا به صورت کامل به شما معرفی شوند که عبارتند از:

یادگیری: این بازی آموزش هایی را در رابطه با کریپتو به شما خواهد داد و یکی از اهداف این بازی و تیم توسعه دهنده آن این است که در رابطه با کریپتو اطلاعات کاملی را به کاربران خودش منتقل نماید.

کسب درآمد: بعد از این که عرضه اولیه این بازی صورت بگیرد کاربران قادر خواهند بود تا خرید، فروش و معامله املاک و دارایی‌ ها را انجام‌ دهند.

مدل بازی: استفاده از مدل Play-to-Earn برای کاربران این بازی فراهم‌ شده است و این مدل نیز بدین گونه است که بازیکنان این بازی قادر هستند تا توسط انجام دادن بازی و شبکه سازی با بازیکنان دیگر در واقعیت مجازی به سفر پرداخته و توکن های دیجیتال را به عنوان پاداش بگیرند.

خلق اثر: در ادامه می‌ توان گفت که اگر اشخاص به دنبال این هستند تا اثر های خودشان را بسازند این پلتفرم یکی از بهترین پلتفرم های موجود برای این کار است که افرادی مانند طراحان، توسعه‌ دهندگان و بازی‌ سازانی می توانند موارد نام‌ برده شده در زیر را بسازند که عبارتند از:

 • خلق صحنه
 • آثار هنری
 • چالش‌ ها
 • بازی‌ های اجتماعی

در ادامه باید گفت که ابزار و اپلیکیشن هایی که در این پلتفرم وجود دارد دارای کاربری راحتی بوده و حتی اگر دانش برنامه نویسی کمی داشته باشید می توانید از آنان استفاده کنید.

گذری بر محیط بازی بلاکتوپیا

گذری بر محیط بازی بلاکتوپیا

شاید این آسمان خراش و طبقات آن توجه شما را جلب کرده باشد تا بخواهید بدانید که محیط آنان چگونه است. در ادامه باید گفت که این آسمان خراش دارای ۲۱ طبقه است که در بازی bloktopia به عنوان هاب مرکزی بازی عمل می کند. در زمان شروع بازی بازیکنان در خارج از این آسمان خراش قرار دارند.

طبقه اول: طبقه اول این آسمان خراش محلی است که بیشتر بازیکنان در آن جا جمع می شوند. در این طبقه ابزار های ناوبری و راهنمایی یافت می شوند و در این طبقه مواردی مانند اخبار و رویداد های بازی بسیار در دسترس هستند. برای تکمیل تر شدن مطالب می توان گفت که در طبقه اول شرکت کردن در رویداد ها و تعامل با صرافی ها و ابزار های عظیم مانند صرافی بایننس، CoinGecko، Coinmarketcap و … وجود دارد. هر طبقه از این آسمان خراش دارای قسمت های گوناگونی از روند اصلی بازی است که متاسفانه اطلاعات دقیقی از آن دسترس نیست.

اتاق بازی و پنت هاوس: پنت هاوس بلاکتوپیا یک پیشنهاد عالی برای شماست اگر روز سختی را داشته اید و اگر به دنبال سرگرمی و تفریح هستید این مورد بسیار به شما پیشنهاد می شود. در پنت هاوس بلاکتوپیا می توانید به راحتی به با دوستان خودتان و با حتی به تنهایی به تفریح بپردازید و با انجام بازی های مختلف لحظات خوشی را برای خودتان بسازید و خبر خوش این است که با انجام این بازی ها هم تفریح کرده و هم می توانید توکن های block را کسب کنید.

روش طراحی یک آواتار در بازی بلاکتوپیا

در ادامه قصد بر این دارم تا در مورد ساخت آواتار در بازی بلاکتوپیا صحبت کنیم که در همین رابطه می توان گفت این قابلیت به بازیکنان این بازی داده شده است تا بتوانند در این بازی آواتار های جذابی ساخته و آنان را شخصی سازی کنند. برای این که این کار را انجام دهید و به آواتار ها دسترسی پیدا کنید باید در قدم اول ثبت نام خودتان را انجام داده و کیف پول خودتان را متصل کنید و سپس به مرحله ساخت آواتار وارد شوید.

در این مرحله به شما ابزار های گوناگون و متنوعی داده خواهد شد تا بدین وسیله بتوانید آواتار خودتان را شخصی سازی کنید و با توجه به علاقه خودتان آواتارتان را طراحی نمایید. بعد از این که آواتار تان را ساختید و نام آن را گذاشتید می توانید از آن استفاده کنید‌.

روش های تبلیغات در بازی بلاکتوپیا

روش های تبلیغات در بازی بلاکتوپیا

روش های تبلیغاتی در بازی بلاکتوپیا از اهمیت بالایی برخوردار است که باید نسبت به آن آگاهی کامل داشته باشید ولی می‌ توان این ادعا را کرد که تفاوتی زیادی با دنیای واقعی ندارد. در بازی بلاکتوپیا تبلیغات در قالب بیلبورد‌ ها و صفحات نمایش مجازی قرار گرفته در بین طبقات است و به نمایش در آمده است دوست مثل دنیای واقعی. جالب است که بدانید از رادیو در این بازی نیز تبلیغات پخش می شود و در حالت کلی سه روش برای تبلیغات در این بازی وجود دارد که عبارتند از:

خارج از ساختمان: بیلبورد های عظيم را می توان در نمای بیرونی این آسمان خراش قرار دارد زیرا محلی خوبی برای این کار است و کاربران می توانند این محل ها را اجاره کرده و سپس تبلیغات خودشان را در این محل قرار دهند. اگر می خواهید محصولی را بفروشید و یا اگر می خواهید خدمات یک بازی را تبلیغ کنید این آسمان خراش یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات شماست.

ایستگاه رادیو: بازی بلاکتوپیا دارای یک ایستگاه رادیویی است و عملکرد آن دقیقا مانند راديو دنیای واقعی است. اعلامیه ها و اخبار بازی بلاکتوپیا به صورت ۲۴ ساعته شبانه روز در ۷ روز هفته به صورت پیوسته پخش می شود. خوشبختانه بازیکنان این اختیار را دارند تا بدین وسیله رادیو را روشن و یا خاموش کنند.

اما پیشنهاد می شود تا همواره به اخبار این رادیو گوش دهید زیرا تمام رویداد های پیرامون این بازی را تحت پوشش قرار می دهد. خوشبختانه این رادیو به صاحبان کار این قدرت را می دهد تا بدین وسیله به مخاطبان و مشتریان خودشان دسترسی پیدا کنند.

بلاکتوپیا در خود چه بازی هایی دارد؟

در این رابطه می توان گفت که هر کدام از این طبقات آسمان خراش بازی بلاکتوپیا دارای بازی مخصوص به خود است و لذا دارای قوانین مخصوص به خود نیز است و نمی توان گفت که تمام آنان دارای سبکی یکسان هستند ولی بهتر است که بدانید بیشتر آنان مشابه فعالیت های روزانه و روزمره‌ طراحی و ساخته شده اند.

در ادامه لازم‌ به ذکر است که بدانید برخی از بازی های بلاکتوپیا دارای رتبه بندی سنی هستند که تنها باید بزرگسالان آنان را انجام دهند.

آموزش بازی بلاکتوپیا به زبان ساده

در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این بحث و آموزش بازی بلاکتوپیا را به صورت کامل و به زبانی ساده برایتان شرح دهیم که در همین رابطه می توان گفت بازی bloktopia هنوز در مرحله تولید قرار داشته و از نسخه آلفای آن به تازگی ویدئویی منتشر شده است.

در ادامه باید گفت با توجه به خبر های منتشر شده از این بازی باید از کیف پولی به نام Bloktopia Wallet استفاده گردد که این والت، کیف پول اختصاصی این بازی بوده و برای انجام این بازی باید از آن استفاده کنید. توسط این والت می توان دارایی ها را همراه با هویت دارندگان آنان ذخیره سازی نمود و حتی می توان آنان را نیز مدیریت کرد.

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی bloktopia کدام است؟

در این مورد در اندکی بالاتر صحبت شد و حال در ادامه با نگاهی دقیق تر می توان گفت که بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی بلاکتوپیا کیف پول Bloktopia Wallet است که می توان افزود این ولت کیف پول اختصاصی این بازی بوده و مخصوص آن طراحی شده است. در ادامه می توان افزود که توسط این کیف پول می توان دارایی ها را ذخیره کرد و به مدیریت آنان پرداخت.

در مارکت این بازی چه مواردی را می توان معامله کرد؟

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این موضوع تا بدانیم که در این در بازارچه بازی بلاکتوپیا چه چیز هایی را می توان خرید و فروش کرد که در ادامه می توان افزود به عمل خریداری کردن دارایی ها در این بازی ReBlok گفته می شود و در مارکت این بازی می توان دارایی ها مجازی مثل املاک و مستغلات را در قالب توکن های ان اف تی خریداری کرد.

تملک انحصاری نیز نوع دیگری از تملک در دارایی در بازی بلاکتوپیا است که در رابطه با آن می توان گفت یک دارایی عظیم از کالکشنی از توکن های nft کوچکتر تشکیل شده است که اگر بازیکنی دارای این توکن ها باشد به طور مشارکتی از مزایای آن دارایی بهره مند خواهد شد. به جهت ایجاد توکن های Reblok مالکان این توکن با دارا بودن مالکیت آن قادر هستند تا برای توسعه و شخصی سازی آنان اقدام کنند.

در پایان باید گفت که اگر این بحث توجه شما را جلب کرده است برای کسب اطلاعات بیشتر از مقالات‌ مرتبط می توانید مقاله بازی اکسی اینفینیتی را نیز مطاله کنید.

سوالات متداول

بازی بلاکتوپیا چیست؟

بازی بلاکتوپیا یکی از بازی های بلاک‌ چینی و متاورسی است که می توان در آن به کسب درآمد و تفریح نیز پرداخت.

بهترین کیف پول برای بازی بلاکتوپیا کدام است؟

بهترین والت برای بازی بلاکتوپیا والت Bloktopia Wallet است که به نوعی والت اختصاصی این بازی نیز به شمار می آید که می توان در آن دارایی ها را ذخیره‌ سازی و مدیریت کرد.

چه چیز هایی را می توان در مارکت bloktopia خرید؟

در مارکت بازی بلاکتوپیا می توان دارایی های مجازی مانند املاک و مستغلات را در قالب توکن های nft خریداری کرد.

آسمان خراش بازی بلاکتوپیا دارای چند طبقه است؟

آسمان خراش این بازی دارای ۲۱ طبقه است که این تعداد از تعداد ارز دیجیتال بیت کوین الهام گرفته است.

5/5 - (2 امتیاز)
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها