بازی موباکس بازی های nft

آموزش بازی متاورسی موباکس (mobox) و توکن آن

 • توسط apeman
 • 12 دقیقه

بازی موباکس چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا در مورد بازی موباکس صحبت کرده و تمام مطالب پیرامون آن را برایتان شرح دهیم تا اگر می خواهید از این بازی کسب درآمد کنید بدانید که روش های آن چیست و چگونه می توان این کار را انجام داد. در ادامه همراه ان اف تی چیست باشید تا با بازی های بلاک چینی بیشتر آشنا شوید.

بازی موباکس چیست؟

بازی موباکس چیست؟

در مورد این بازی می توان گفت که یکی از بازی های بلاک چینی بوده و در بین کاربران و گیمر ها دارای محبوبیت بالایی است که می توان افزود این امکان در این بازی فراهم شده است تا بتوان از آن کسب درآمد کرد. در ادامه نکته ای مهم وجود دارد و آن نیز این است که برای این که بخواهید از این بازی درآمد کسب کنید ابتدا باید سرمایه ای را به آن وارد کنید که با توجه به نوع فعالیت ممکن است مقدار سرمایه نیز متفاوت باشد.

می توان اشاره کرد که این بازی در خود دارای بعضی بازی های دیگر است که انواع مختلفی را دارا می باشد. در مورد کسب درآمد از این بازی می توان گفت که دارای روش های متفاوت است و اما در همین ابتدا می توان به یکی از آنان اشاره کرد که همان استخراج توکن mbox می باشد. این توکن یک توکن حاکمیتی در بازی بوده که در ادامه بیشتر راجب آن صحبت خواهیم کرد.

توکن اختصاصی بازی موباکس چه نام دارد؟

توکن اختصاصی بازی موباکس توکن mbox نام داشته و یک توکن حاکمیتی به شمار می آید و می توان این توکن را از صرافی هایی مانند باینتس و پکنیک سواپ و کوین بیس خریداری کرد. در رابطه با کیف پول این توکن می توان گفت که دارای کیف پول اختصاصی بوده و تنها از برخی کیف پول ها می توان برای آن استفاده کرد و تنها نسخه مرورگر آن در دسترس است ولی نمی توان برای سیستم عامل های دیگر از آن استفاده کرد.

کیف پول این توکن نرم افزاری نبوده و یک کیف پول آنلاين است پس توصیه می شود برای طولانی مدت ارزهای خودتان را در این والت نگه ندارید. بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این توکن متامسک است که شهرت خاصی دارد و در ادامه می توان افزود در نسخه افزونه های مرورگر می توان از ولت های دیگری استفاده نمود که در ادامه به شما معرفی خواهند شد.

روش های کسب درآمد از بازی موباکس

در ادامه روش های کسب درآمد از بازی موباکس برای شما شرح داده خواهد شد که در همین راستا می توان گفت به طور کلی سه روش برای کسب درآمد از این باز وجود دارد که باید ابتدا مقداری سرمایه اولیه وارد بازی کنید. روش های کسب درآمد از بازی موباکس عبارتند از:

روش اول کسب درآمد از بازی موباکس: همان طور که اندکی قبل‌ تر اشاره شد در این بازی، بازی های زیادی وجود دارد که بتوان از آنان کسب درآمد کرد که باید گفت در این بازی ها تنها مانند یک رهبر فعالیت می کنید و کار خاصی انجام نمی دهید و به عبارتی تنها مانند یک تماشاگر بوده و شاهد مبارزات هستید که اگر بدین شیوه از بازی علاقه دارید می توانید این بازی را انجام داده و کسب درآمد کنید.

روش دوم کسب درآمد از بازی موباکس: می توان این ادعا را کرد که این روش از اصلی ترین روش های کسب درآمد از این بازی بوده و می توان توسط استخراج توکن mbox کسب درآمد کرد. اما سوالی که مطرح می شود این است که استخراج این ارز دیجیتال چگونه است که می توان در مورد آن گفت شما برای استخراج این توکن به یک یا چند مومو نیاز خواهید داشت که در مورد مومو ها می توان گفت که همان شخصیت های داخل بازی یا ان اف تی ها هستند. در ابتدا باید مومو ها را بخرید و توسط آنان توکن mbox را استخراج نمایید.

روش سوم کسب درآمد از بازی موباکس: روش سوم مربوط به خرید و فروش مومو ها است و شما توسط معاملات مومو ها کسب درآمد می کنید و با نگاهی دقیق تر می توان افزود که مومو ها در اصل همان nft هستند و شما در اصل دارید معاملات nft را انجام می دهید و بدین طریق کسب درآمد می کنید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این بازی کدام است؟

ممکن است برایتان این سوال مطرح شود که در راستای این بازی بهترین کیف پول برای آن کدام است؟ در جواب می توان گفت که بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این بازی کیف پول متامسک است که دارای طرفداران زیادی در بین کاربران است و همچنین با توجه به امکاناتی که دارد از برترین والت های نرم افزاری می باشد که می توانید از آن استفاده کنید و در ادامه می توان افزود که این والت برای سیستم عامل های مختلف ارائه داده شده است که برای این بازی باید از افزونه آن استفاده کنید و در ادامه باید گفت که این بازی نیز دارای کیف پول اختصاصی است که می توانید از آن استفاده کنید.

آموزش ویدویی بازی موباکس را از کجا ببینیم؟

آموزش ویدویی بازی موباکس را از کجا ببینیم؟

اگر مشتاق شده اید تا آموزش های ویدویی این بازی را مشاهده کنید پیشنهاد می کنیم تا سری به پلتفرم هایی مانند یوتیوب و آپارات بزنید تا کلیپ های این بازی را مشاهده کنید و در ادامه می توان افزود که آموزش های این بازی توسط تیم های فعال در این حوزه تهیه شده اند که می توانید با یک سرچ ساده به این ها دست پیدا کنید.

آموزش ثبت نام در بازی mobox

در همین راستا باید گفت که برای فعالیت در این بازی نیازی به ثبت نام ندارید ولی بهتر است تا ثبت نام تان انجام دهید و سپس والت خودتان را به بازی mobox متصل کنید. کاربران به راحتی می توانند در این بازی ثبت نام کنند زیرا مراحل آن بسیار آسان است. ثبت نام در بازی موباکس از دو طریق قابل انجام است که عبارتند از:

 • ثبت نام توسط شماره تلفن
 • ثبت نام توسط ایمیل

شما می توانید توسط شماره موبایل ثبت نام خودتان را انجام دهید و کد ایران در این بازی برای ثبت نام در دسترس است و در ادامه باید گفت که پیشنهاد می شود تا ثبت نام خودتان را توسط ایمیل انجام دهید. دلیل این کار این است که اگر کاربران ایرانی مسدود شدند مشکلی برای آنان رخ ندهد. در ادامه به مراحل ثبت نام می پردازیم که عبارتند از:

 • به سایت اصلی این بازی مراجعه کرده و بر روی گزینه register کلیک کنید.
 • صفحه ای جدید برایتان باز خواهد شد که باید انتخاب کنید که می خواهید از طریق شماره تلفن ثبت نام کنید یا ایمیل.
 • ایمیل را انتخاب کرده و فیلد های خواسته شده را کامل کنید.
 • نام کاربری خودتان را وارد کنید.
 • ایمیل خودتان را وارد کنید.
 • کد فرستاده شده به ایمیل خودتان را وارد کنید.
 • بعد از این که ايميل را وارد کردید و بعد از این که گزینه verification code را فشار دادید باید به صندوق ورودی ایمیل خودتان بروید و کد فرستاده شده را در فیلد مربوطه وارد کنید و بعد از وارد کردن این کد باید در فیلد بعدی یک پسورد برای خودتان انتخاب کنید.

در مورد پسورد باید گفت که باید دارای شرایط خاص باشد تا مورد تایید سایت قرار گیرد که این شرایط عبارتند از:

 • تعداد کاراکتر های پسورد باید هشت باشد.
 • دارای یک حرف بزرگ انگلیسی باشد.
 • یک عدد باید در آن به کار رفته باشد.
 • پسورد نباید شامل نام کاربری و یا فضای خالی باشد.

بعد از رعایت کردن موارد بالا به ادامه مراحل ثبت نام می پردازیم که عبارتند از:

 • دوباره باید رمزعبور را وارد کنید.
 • اگر توسط کسی دعوت شده اید می توانید کد دعوات را وارد نمایید.
 • تایید کنید که رباط نیستید.
 • تیک قوانین را مطالعه کرده ام را بزنید.
 • در نهایت بر روی گزینه submit کلیک کنید.

پس از ثبت‌ نام وارد صفحه اصلی بازی شده و در ادامه باید والت خودتان را به بازی متصل کنید. در ادامه این اتصال به شما آموزش داده خواهد شد.

نحوه اتصال کیف پول به بازی موباکس

در این قسمت قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع سخن گفته و روش اتصال کیف پول دیجیتال به بازی موباکس را به صورت کامل برایتان شرح دهیم که در همین راستا می توان گفت این کار شامل برخی مراحل است که به صورت کامل راجب آن صحبت خواهد شد. این مراحل عبارتند از:

 • در صفحه نخستین بر روی تب momo farmer کلیک کنید.
 • بعد از این که بر روی این گزینه کلیک کردید باید بر روی گزینه Connect wallet کلیک کنید.
 • بعد از این که بر روی این گزینه کلیک کردید باید کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کنید. لیستی در اختیار شما گذاشته می شود تا بدین وسیله بتوانید کیف پول خودتان را گزینش کنید. بعد از این که والت را انتخاب کردید می توانید افزونه آن را بر روی مرورگرتان نصب نمایید.
 • حال باید بدانید برای این که کیف پول متامسک به این بازی متصل گردد باید اول افزونه آن را نصب کنید.
 • بعد از این که افزونه را نصب کردید باید به سایت بازگشته و بر روی گزینه کیف پول متامسک کلیک کنید و بعد از این کار کیف پول شما اجرا شده و به صورت خودکار عملیات اتصال انجام خواهد شد. موارد لازم برای این قسمت به صورت کامل انجام شد و حال باید به فروشگاه بازی موباکس بپردازيم.
موارد قابل خرید در بازار mobox چیست؟

موارد قابل خرید در بازار mobox چیست؟

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر بازار موباکس که می توان در این مورد گفت عملیات خرید و فروش در فروشگاه بازی موباکس توسط استیل کوین انجام می شود و اگر شما می خواهید تا در این فروشگاه معاملات را انجام دهید باید در کیف پول متامسک خودتان استیبل کوین داشته باشید.

برای خرید و فروش اقلام در این فروشگاه نیازی نیست تا نگرانی خاصی داشته باشید زیرا این کار به آسانی امکان پذیر است. حال اگر در صدد این هستید تا خرید خودتان را انجام دهید باید در نخستین قدم انتخاب خودتان را انجام داده و بعد از این که انتخاب خودتان را انجام دادید، مبلغ آیتمی که گزینش کرده اید به همراه کارمزد آن برایتان مشخص خواهد شد که باید به مقدار لازم و کافی در کیف پولتان استیبل کوین داشته باشید و پس از در نظر گرفتن این موارد می توانید برای خرید خودتان اقدام کنید.

این سوال مطرح می شود که در این بازار چه مواردی را می توان خرید و فروش کرد که در همین راستا می توان در این بازار مواردی مانند مومو، باکس، صندوق و الماس قابل خرید هستند و مسئله جالب این است که می توانید در این بازار مومو قرض کنید و بعد از اجاره کردن مومو از آن برای استخراج استفاده کنید و این کار یعنی اجاره کرون مومو به راحتی قابل انجام است و نیازی نیست تا نگران آن باشید.

اگر این بحث توجه شما را جلب کرده است به شما پیشنهاد می کنیم تا مقاله بازی تیتان آرنا را نیز مطالعه کنید زیرا مطالب آن در همین راستا است.

سوالات متداول

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی موباکس چیست؟

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی موباکس کیف پول متامسک است که دارای ویژگی های زیادی است.

از کدام نسخه کیف پول برای بازی موباکس باید استفاده کرد؟

برای این بازی تنها باید از کیف پول های نسخه افزونه استفاده کرد زیرا تنها این نوع کیف پول ها را پشتیبانی می کند.

توکن اختصاصی بازی موباکس چه نام دارد؟

توکن اختصاصی بازی موباکس توکن mbox نام دارد.

آیا توسط بازی mobox می توان کسب درآمد کرد؟

بله توسط سه روش می توان از این بازی کسب درآمد کرد که در مقاله به صورت کامل راجب آن صحبت شد.

توکن این بازی چگونه قابل استخراج است؟

توکن این بازی را می توان توسط مومو ها استخراج کرد و بدین شیوه کسب درآمد کرد.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها