NFT هیچکس مجموعه های nft

NFT هیچکس را چه کسی خرید؟ قیمت و ویژگی های این NFT

  • توسط apeman
  • 7 دقیقه

با افزایش محبوبیت بازار های مالی از جمله ارز دیجیتال و nft  ها افراد زیادی از جمله اشخاص سرشناس در نقاط مختلف دنیا به فعالیت در این حوزه روی آورده اند. در ایران نیز بازار nft  ها با استقبال کاربران زیادی از جمله سلبریتی ها مواجه شده است. سروش لشکری خواننده رپ ملقب به هیچکس نیز یکی از افرادی است که با فعالیت و فروش کاور یکی از آثار خود توانسته از این طریق موفق به کسب درآمد شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد nft هیچکس و حواشی آن بیشتر صحبت کنیم. در ادامه همراه ما سایت تخصصی NFT باشید.

ماجرای nft هیچکس چیست؟

ماجرای nft هیچکس چیست؟

در ابتدای این مقاله لازم است در مورد ماجرای فروش و مزایده nft هیچکس صحبت کرده و بیشتر با آن آشنا شویم. همان طور که می دانید کاور آلبوم های موسیقی یکی از آثاری است که خواننده های زیادی از سراسر جهان در بازار ان اف تی اقدام به فروش آن می کنند. با فروش این کاور ها صاحبان اثر و هنرمندان موفق به کسب درآمد های نجومی شده اند. سروش لشکری مشهور به هیچکس یکی از رپر هایی است که توانسته از طریق فروش کاور یکی از آلبوم های خود موفق به کسب در آمد شود.

این رپر سرشناس ایرانی در اوایل سال 1400 با قرار دادن کاور آلبوم جنگل آسفالت به صورت توکن ان اف تی  در یکی از پلتفرم های مخصوص فروش ان اف اتی به نام فاندیشن توانست آن را با مبلغ 190 اتر به فروش برساند. آلبوم جنگل آسفالت  اولین آلبوم رپ فارسی می باشد که در سال 1385 با آهنگ سازی مهدیار آقاجانی ضبط شد.

هیچکس این ان اف تی را در 17 فروردین سال گذشته روی پلتفرم فاندیش قرار داده بود و در تاریخ 21 فروردین با قیمت 1 اتر برای مزایده شروع گردید. پس از 24 ساعت مزایده این کاور به پایان رسید و با قیمت 190 اتر  به میزان حدود 402 هزار دلار در آن زمان به فروش رسید. این توکن nft  توسط یک شرکت به نام 3FMusic  خریداری شد.

پس از پایان این مزایده هیچکس با انتشار پستی ضمن تشکر از این شرکت، فعالیت در این زمینه را راهی برای درآمد زایی هنرمندان دانست.

همچنین هیچکس پیش از مزایده کاور آلبوم جنگل آسفالت یک nft دیگر نیز برای فروش در پلتفرم اوپن سی به ثبت رساند. این توکن ان اف تی مربوط به کاور آخرین آلبوم خود به نام مجاز بود که در سال 1399 منتشر شده است. این توکن پس از چند ساعت به دلیل شکایت گرافیست این کاور از پلتفرم اوپن سی برداشته شد و مزایده آن ناموفق بود.

طراح این کاور ویدیویی را در صفحه خود منتشر کرد و در آن ادعا می کند فروش این اثر به صورت ان اف تی بدون اجازه او صورت گرفته است. هیچکس نیز در واکنش به این موضوع با انتشار یک استوری اعلام کرد مزایده و فروش این اثر در اوپن سی با اجازه طراح کاور آن صورت گرفته است. با این حال پس از ساعتی به دلیل اختلافات به وجود آمده این توکن از اوپن سی حذف شد.

ان اف تی های هیچکس بر روی کدام رمزارزها است؟

حال در این قسمت در پاسخ به این سوال که ان اف تی های هیچکس بر روی کدام رمزارزها است؟ باید گفت همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم. nft هیچکس که مربوط به کاور آلبوم جنگل آسفالت است با قیمت 190 اتریوم در فاندیش به ثبت رسید. بنابراین این توکن nft بر روی رمز ارز اتریوم قرار گرفته است.

آيا پروژه فروش nft هیچکس کلاهبرداری بود؟

آيا پروژه فروش nft هیچکس کلاهبرداری بود؟

در این بخش برای پاسخ به این سوال که آيا پروژه فروش nft هیچکس کلاهبرداری بود؟ باید گفت در خصوص این سوال، اخباری مبنی بر کلاهبرداری هیچکس از طریق فروش nft تا به حال منتشر نشده است. تنها حاشیه مربوط به این مورد در خصوص کاور آلبوم مجاز می باشد که این توکن نیز با شکایت طراح کاور آن از پلتفرم اوپن سی حذف شد. با این حال سامان ویلسون دیگر رپر با سابقه و پرحاشیه ایرانی دلایلی را مبنی بر کلاهبرداری هیچکس از این طریق یعنی فروش nft عنوان کرده است. او در این رابطه گفته است هیچکس با ساخت یک پلتفرم جعلی توانسته این کاور را با مبلغی هگفت به فروش برساند. در حالی که این توکن nft  از ارزش خاصی برخوردار نیست.

آینده nft هیچکس چگونه رقم خواهد خورد؟

در این قسمت برای بررسی آینده nft  هیچکس باید گفت با توجه به رشد فروش و کاربران در این بازار باید به آینده این بازار و قیمت این توکن ها امیدوار بود. با این حال قیمت ان اف تی ها در بازار ارزهای دیجیتال غیر قابل پیش بینی است و باید ریسک معامله در آن را در نظر گرفت.

خرید nft هیچکس چگونه است؟

حال نوبت به پاسخ این سوال می رسد که خرید nft هیچکس چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت برای خرید nft هیچکس باید از کیف پول هایی استفاده کرد که مبتنی بر رمز ارز اتریوم هستند. پلتفرمی که برای خرید این ان اف تی استفاده می شود، فاندیشن نام دارد.

این nft را از کدام مارکت پلیس می توان خرید؟

برای پاسخ به این سوال که این nft را از کدام مارکت پلیس nft می توان خرید؟ باید گفت برای خرید این اف تی ها باید از مارکت پلیس فاندیشن استفاده کرد. فاندیشن یک مارکت پلیس  مبتنی بر اتریوم برای خرید توکن های غیر قابل تعویض یا همان nft  می باشد. برای افتتاح حساب در این مارکت پلیس می توان از کیف پول های متامسک یا تراست ولت استفاده نمود.

قیمت ان اف تی هیچکس چقدر است؟

حال در قسمت پایانی این مقاله برای پاسخ به سوال قیمت nft هیچکس همان طور که در قسمت های قبلی نیز اشاره کردیم هیچکس کاور آلبوم جنگل آسفالت را به قیمت 190 اتریوم یا 402 هزار دلار در پلتفرم فاندیشن فروخته است. 190 اتر در آن زمان معادل 10 میلیارد تومان بوده است.

سوالات متداول

این nft را از کدام مارکت پلیس می توان خرید؟

برای خرید این اف تی ها باید از مارکت پلیس فاندیشن استفاده کرد. فاندیشن یک مارکت پلیس  مبتنی بر اتریوم برای خرید توکن های غیر قابل تعویض یا همان nft  می باشد.

ان اف تی های هیچکس بر روی کدام رمزارز ها است؟

nft هیچکس که مربوط به کاور آلبوم جنگل آسفالت است با قیمت 190 اتریوم در فاندیش به ثبت رسید. بنابراین این توکن nft بر روی رمز ارز اتریوم قرار گرفته است.

قیمت ان اف تی هیچکس چقدر است؟

هیچکس کاور آلبوم جنگل آسفالت را به قیمت 190 اتریوم یا 402 هزار دلار در پلتفرم فاندیشن فروخته است. 190 اتر در آن زمان معادل 10 میلیارد تومان بوده است.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها