nft امینم مجموعه های nft

NFT امینم کدام است؟ لیست توکن های امینم رپر مشهور

  • توسط apeman
  • 12 دقیقه

با افزایش محبوبیت توکن های غیر قابل تعویض در دو سال اخیر کاربران زیادی به فعالیت و خرید و فروش در آن روی آورده اند. هنرمندان و افراد مشهور زیادی نیز در این زمینه و  مارکت پلیس nft فعالیت داشته اند. خواننده های سرشناس رپ مانند امینم و اسنوپ داگ نیز از این دسته سلبریتی ها می باشند که nft هایی برای خود راه اندازی کرده یا به خرید و فروش از این طریق می پردازند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد nft های امینم و قیمت و دیگر ویژگی های آن صحبت کنیم. در ادامه همراه ما و وب سایت nft چیست باشید.

ماجرای nft امینم چیست؟

ماجرای nft امینم چیست؟

در ابتدای این مقاله در مورد حواشی و ماجرای ان اف تی امینم صحبت می کنیم.  همان طور که گفته شد خواننده های سرشناس رپ مانند امینم و اسنوپ داگ می باشند که nft هایی برای خود راه اندازی کرده و به خرید و فروش از این طریق می پردازند.

امینم رپر مشهور آمریکایی با خرید توکن nft از مجموعه Bored Ape Yacht Club با قیمت ۱۲۳.۴۵ اتریوم معادل با ۴۵۲ هزار دلار  وارد دنیای بازار های nft شد. جالب است بدانید که اعتبار فروش توکن خریداری شده توسط امینم را آژانس دیجیتال Six بر عهده گرفته و این توکن را EminApe نامگذاری نموده است.

این آژانس قبلاً با گروه رپ Wu-Tang Clan و Tycho و Galantis در پروژه‌ های دیگر همکاری کرده است. چهره توکن میمون خریداری شده توسط امینم شبیه این خواننده است. این مجموعه کلوپ ان اف تی قایق بادبانی میمون کسل یا همان BAYC می باشد.

مجموعه کلوپ ان اف تی قایق بادبانی میمون کسل یک پروژه NFT آواتار (پروفایل شبکه های اجتماعی) و مبتنی بر اتریوم می باشد. 10 هزار عدد از این توکن ها وجود دارد و به معنی کمیاب بودن و در نتیجه قیمت بالای آن است.

این مجموعه در آپرل سال 2021 میلادی (فروردین 1400) راه اندازی شده و در شروع قیمت هر ان اف تی کمتر از 200 دلار به فروش رسید. غیر از این ان اف تی امینم در حال حاضر 15 توکن ان اف تی دیگر را از طریق پلتفرم OpenSea خریده است و با نام Shady_Holdings در حال جمع آوری آن است. در بخش بعدی با اسامی این ان اف تی ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

مارکت پلیس دیگری که امینم با آن همکاری داشته Makersplace می باشد. این مارکت پلیس برای توسعه خود و به دست آوردن کاربران بیشتر حدود 30 میلیون دلار را از طریق افرادی از جمله امینم جذب کرده است. این سرمایه گذاری به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه گذاری ها در زمینه فروش nft نام گرفته است.

امینم به علت فروش بالای آلبوم های موسیقی خود توانسته است به یکی از محبوب ترین خواننده های رپ حال حاضر دنیا تبدیل شود. همچنین این رپر آمریکایی تنها رپری است که توانسته جایزه اسکار و گلدن گلوپ را برای یکی از آهنگ های خود به دست آورد.

او به جهت شهرت و طرفداران زیاد با حضور در این زمینه توانسته کاربران بسیاری را برای معامله و فعالیت در nft ها جذب کند. در ادامه با نحوه خرید و قیمت این ان اف تی ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

اسامی nft های امینم چیست؟

اسامی nft های امینم چیست؟

حال در این قسمت نوبت به بررسی اسامی nft های امینم می رسد. بر اساس گزارشی که سایت DappRadar ارائه کرده است امینم تاکنون 166 توکن nft از 32 مجموعه ان اف اتی خریداری نموده است. این رپر در ابتدا از طریق یک حساب با نام georgio.eth در ENS مقدار 124 اتر را دریافت نمود.

این حساب هم اکنون 504 توکن ان اف تی را 51 مجموعه دارا می باشد که یکی از این توکن ها BAYC #4936 نام دارد. امینم برای خرید دو CryptoPunk میزان 43.98 اتر  هزینه کرده است. برخی از nft های دیگری که امینم آن ها را خریداری نموده SABC #2615 ،Shaq Gives Back #4077 و Ault Fantasy Sub-Dude (130/151) نام دارد.

همچنین امینم با EminApe خود توانست به دومین پروژه بزرگ توکن های غیرمثلی (NFT) در OpenSea از نظر حجم بپیوندد. او این توکن را ازاعضای جی گازا (GeeGazza) خریداری کرد. BAYC در حال حاضر 11,705.97 اتریوم (43 میلیون دلار) را معامله کرده است.

به طور خلاصه نام برخی از توکن های امینم در لیست زیر آورده شده است:

  • EminApe
  • Shaq Gives Back
  • SABC #2615
  • Ault Fantasy Sub-Dude (130/151)

ان اف تی های امینم بر روی کدام رمزارزها است؟

حال در ادامه نوبت به پاسخ این سوال می رسد که ان اف تی های امینم بر روی کدام رمزارزها است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت اتریوم رمز ارزی است که ان اف تی های امینم روی آن ها قرار دارد. در بخش قبل نیز اشاره کردیم امینم توکن های خود را از طریق پلتفرم اوپن سی خریداری کرده است.

که این پلتفرم مبتنی بر رمز ارز اتریوم است. این رپر توکن های خود را از مجموعه Bored Ape Yacht Club خریداری نموده است و این مجموعه بر روی رمز ارز اتریوم قرار دارد.

امینم توکن های خود را از طریق پلتفرم Nifty Gateway به فروش رساند. او از این طریق موفق به کسب 30 میلیون دلار در آمد شد. این پلتفرم نیز مبتنی بر رمز ارز اتریوم می باشد.

آيا پروژه فروش nft امینم کلاهبرداری بود؟

آيا پروژه فروش nft امینم کلاهبرداری بود؟

در پاسخ به این سوال که آيا پروژه فروش nft امینم کلاهبرداری بود؟ باید گفت تعدادی از اشخاص مشهور از جمله امینم و اسنوپ داگ نیز در تعدادی از این پروژه ها مانند Bored Ape Yacht Club متضرر شده اند. در بخش های ابتدایی مقاله عنوان شد امینم یکی از توکن های این مجموعه را با قیمت 450 هزار دلار خریده است.

در حالی که قیمت این ان اف تی در حال حاضر به 150 هزار دلار کاهش پیدا کرده است. در نتیجه  باید ریسک فعالیت در این بازار ها را پذیرفت و با دانش و آگاهی در آن معامله کرد.

آینده nft امینم چگونه رقم خواهد خورد؟

حال در این قسمت به این سوال پاسخ می دهیم که آینده nft امینم چگونه رقم خواهد خورد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت با توجه به شهرت چند ساله و محبوبیت این رپر در سر تا سر جهان، کاربران زیادی در حال جذب به سمت این بازار می باشند. در نتیجه باید به رشد قیمت این توکن ها امیدوار بود. با این حال باید ریسک فعالیت در این بازار ها را پذیرفت و با دانش و آگاهی در آن معامله کرد.

خرید nft امینم چگونه است؟

حال در ادامه در این قسمت به این سوال پاسخ می دهیم که خرید nft امینم چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت برای خرید توکن های ان اف تی این رپر باید از پلتفرم Nifty Gateway استفاده نمود. همچنین برای خرید می توان از کیف پول های مبتنی بر اتریوم استفاده کرد.

این nft را از کدام مارکت پلیس می توان خرید؟

در پاسخ به این سوال که این nft را از کدام مارکت پلیس می توان خرید و در آن امکان خرید و کسب درآمد از nft وجود دارد باید گفت برای خرید این ان اف تی ها همان طور که اشاره شد باید به مارکت پلیس nft مراجعه شود که مبتنی بر اتریوم است. از جمله مارکت پلیس های مخصوص خرید ان اف تی امینم می توان به اوپن سی و Nifty Gateway اشاره نمود.

قیمت ان اف تی امینم چقدر است؟

در پاسخ به سوال قیمت ان اف تی امینم چقدر است؟ همان طور که در قسمت های قبل نیز بیان کردیم. امینم یکی از توکن های مجموعه Bored Ape Yacht Club را با قیمت 450 هزار دلار خریده است. در حالی که قیمت این ان اف تی در حال حاضر به 150 هزار دلار کاهش پیدا کرده است. در ادامه مقاله پیشنهادی بررسی قیمت و ارزش خرید کالکشن NFT جانی دپ را بخوانهید.

سوالات متداول

اسامی nft های امینم چیست؟

برخی از این ان اف تی ها EminApe و Shaq Gives Back و SABC #2615 Ault Fantasy Sub-Dude (130/151) نام دارد.

خرید nft امینم چگونه است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت برای خرید توکن های ان اف تی این رپر باید از پلتفرم Nifty Gateway استفاده نمود. همچنین برای خرید می توان از کیف پول های مبتنی بر اتریوم استفاده کرد.

این nft را از کدام مارکت پلیس می توان خرید؟

برای خرید این ان اف تی ها همان طور که اشاره شد باید به مارکت پلیس nft مراجعه شود که مبتنی بر اتریوم است. از جمله مارکت پلیس های مخصوص خرید ان اف تی امینم می توان به اوپن سی و Nifty Gateway اشاره نمود.

قیمت ان اف تی امینم چقدر است؟

امینم یکی از توکن های مجموعه Bored Ape Yacht Club را با قیمت 450 هزار دلار خریده است. در حالی که قیمت این ان اف تی در حال حاضر به 150 هزار دلار کاهش پیدا کرده است.

آيا پروژه فروش nft امینم کلاهبرداری بود؟

امینم یکی از توکن های این مجموعه را با قیمت 450 هزار دلار خریده است. در حالی که قیمت این ان اف تی در حال حاضر به 150 هزار دلار کاهش پیدا کرده است.

ان اف تی های امینم بر روی کدام رمزارزها است؟

این رپر توکن های خود را از مجموعه Bored Ape Yacht Club خریداری نموده است و این مجموعه بر روی رمز ارز اتریوم قرار دارد.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها