کالکشن Doodles مجموعه های nft

بررسی کالکشن Doodles

  • توسط sarinanft
  • 4 دقیقه

با ان اف تی چیست همراه باشید تا به بررسی کالکشنی جذاب تحت عنوان کالکشن Doodles بپردازیم. با سایت ان اف تی چیست همراه باشید.

آشنایی با مجموعه دودلز

مجموعه دودلز در ماه می امسال بود که از آن رونمایی شد. دودلز در این مدت کوتاه توانسته است نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کند. بریم یکم دقیق تر به کالکشن Doodles بپردازیم. این مجموعه توکن غیر مثلی مانند بیشتر مجموعه ها از جمله میمون های کسل، آزوکی، مون بردز و… از 10000 توکن تشکیل شده است. بد نیست این نکته را هم بدانید که بیش از 5000 توکن این کلکسیون تا کنون فروخته شده است. همین آمار باعث می شود کاربران متوجه شوند کلکسیون دودلز گزینه خوبی برای سرمایه گزاری می باشد.

مجموعه دودلز
مجموعه دودلز

آواتار doodles

بدون شک شکل آواتار یکی از معیارهای خرید کاربران است. آواتارهای doodles از تنوع بسیار خوبی تشکیل شده است و می توان شاهد حیوانات، میو ها، انسان و گیاهان باشیم. خیلی از کارشناسان بر این عقیده هستند یکی از دلایل اصلی موفقیت کالکشن Doodles، آواتارهای آن می باشد. با ان اف تی چیست همراه باشید تا در ادامه عکس چند آواتاررا نمایش دهیم.

آواتار doodles
آواتار doodles

جایگاه و قیمت ان اف تی دودلز

به جزء ماه اول، کلکسیون دودلز در بین ده توکن غیر مثلی برتر بوده است و با کلکسیون های مطرحی مانند برد ایپ، آزوکی و … از نظر حجم خرید و فروش در حال رقابت بوده است. قیمت هر توکن در روز رونمایی کمتر از 200 دلار بود. این کالکشن توانست قیمت 200000 دلار را لمس کند! این مجموعه بر پایه بلاک چین اتریوم طراحی شده است. حجم معامله دودلز از روز اول تا کنون 135 هزار اتر می باشد که واقعا مبلغ قابل توجهی است. doodles در اوج خود توانست به مدت دو هفته رتبه اول را حفظ کند.

امکانات و قابلیت های کالکشن Doodles

در مقاله های قبل به این نکته اشاره کردیم. هر مجموعه برای جذب سرمایه گذار و افزایش میزان حجم خرید و فروش یک سری آفرهایی در اختیار کاربران قرار می دهند. روز به روز این قابلیت ها در حال گسترده شدن می باشد. اولین قابلیت مهم برای سرمایه گذاران دودلز، دسترسی به بانک دودلزها می باشد. افرادی که عضو این بانک هستند با قیمتی بهتر می توانند از پروژه های دیگر این مجموعه بهره مند شوند. هم چنین صاحبان این توکن ها می توانند برای آواتارهای خود به صورت رایگان فضاپیما بسازند و ساخت آن باعث افزایش قیمتش می شود.

 قابلیت های Doodles
قابلیت های Doodles

بررسی کلی

کالکشن Doodles پروژه های دیگری هم دارد که در حال ساخت است و هنوز جزئیاتی از آن منتشر نشده است. ولی در کل بخواهیم دودلز را بررسی کنیم، پی می بریم گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری است. زیرا بیش از نیمی از توکن های این کلکسیون به فروش رفته است و در جایگاه ده توکن برتر قرار دارد. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از دودلز اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول کالکشن Doodles

کالکشن Doodles از چند توکن غیر مثلی تشکیل شده است؟

از 10000 توکن تشکیل شده است.

تا کنون چند توکن از مجموعه دودلز فروخته شده است؟

نزدیک به 5200 توکن فروخته شده است.

امتیاز دهید
sarinanft

sarinanft

تولید کننده محتوا تخصصی حوزه NFTها هستم. در حوزه دیجیتال مارکتینگ NFTها در سایت ان اف تی چیست فعالیت می کنم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها