اسپلینتر لندز بازی های nft

اسپلینتر لندز چیست؟ آموزش کسب درآمد از این بازی

  • توسط apeman
  • 8 دقیقه

اسپلینتر لندز چیست؟ در این مقاله در nftchist قصد داریم تا به صورت تخصصی راجب این بازی صحبت کرده و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین رابطه می توان گفت امکان کسب درآمد از این بازی وجود دارد و اگر در دسته کسانی هستید که می خواهید از بازی های متاورسی و بلاک چینی کسب درآمد کنید این بازی می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد پس در ادامه همراه تیم تخصصی ما باشید.

بازی اسپلینتر لندز چیست؟

بازی اسپلینتر لندز چیست؟

در اولین قدم نگاهی خواهیم داشت بر این بازی که می توان راجب آن گفت یکی از بازی های خلاقانه حوزه ان اف تی بوده که به گونه ای طراحی شده است که می توان از آن کسب درآمد کرد و در ادامه می‌توان افزود که این بازی با نام دیگری یعنی steam monsters نیز شناخته می شود.

این بازی یعنی بازی اسپلینتر لندز بر روی بلاک چین سوار است و سبک آن نیز تریدینگ گیم می باشد. حال سوالی که پیش می آید این است که در این بازی بازیکنان باید چه کار کنند؟ که در جواب می توان گفت در این بازی افراد بازیکن برای کسب پاداش باید با هیولاها به مبارزه بپردازند.

نحوه کار بازی Splinter Lands

حال بهتر است تا بررسی کنیم و بدانیم که بازی اسپلینتر لندز چگونه کار می کند که در ادامه می توان افزود اگر به بازی های کارتی و درآمد زایی و تریدینگ علاقه مند هستید این بازی یکی از بهترین گزینه ها برای شماست و به طور کلی این بازی برای این گونه افراد در نظر گرفته شده است.

بازیکنان توسط سیستم‌ های مختلفی مانند گوشی و حتی لپتاپ قادر هستند که بعد از مبارزه پاداش های خودشان را دریافت کنند و جالب است که بدانید این بازی بیشتر از ۲۸۳ کارت به جهت تقویت کردن و قوی کردن توانایی ها و قابلیت های هر کاراکتر در بازی اسپلینتر لندز ارائه داده است. برای این که تشخیص داده شود که یک بازیکن خوب است یا نه ۷ راه وجود دارد که عبارتند از:

  • سرعت
  • زره
  • مانا
  • انواع گوناگون حملات شامل دامنه، جادو و غوغا

در ادامه در مورد این بازی می توان افزود که بازی اسپلینتر لندر دارای دسته بندی های مختلفی هستند که می توان از آنان آتش، زمین، اژد‌ها، مرگ، زندگی، آب و خنثی (مزدوران) را نام برد. برای این که بخواهید از سایر بازیکنان پیشی بگیرید چندین راه پیش روی شماست و توانایی های در اختیار شما گذاشته می شود تا بتوانید این کار را انجام دهید.

در ادامه باید افزود برای این که بتوانید به صورت روزانه در بازی شرکت کنید و پاداش دریافت کنید این بازی توانایی های متنوع و گوناگونی را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید این کار را انجام دهید. در ادامه می توان اشاره کرد که در بازی اسپلینتر لندز ماموریت های گوناگونی وجود دارد که می توانید انجام دهید و همچنین مسابقات مختلفی وجود داشته و می توان رتبه های گوناگونی را نیز کسب کرد و در این بازی سطح های مختلفی وجود دارد که می توان توسط آنان  کارت، معجون جادویی و مهم‌ ترین آنان یعنی سطح  انرژی سیاه را کسب کرد. انرژی سیاه چیست؟

در جواب باید گفت که انرژی سیاه یک ارز دیجیتال است که بازیکنان قادر هستند توسط آن از فروشگاه بازی اقلام مختلف را خریداری کنند و حتی می توانند سطح خود را ارتقا دهند و حتی کارت های بازی را باهم ادغام و ترکیب کنند که به عنوان نمونه می توان گفت کاربران می توانند کارت خود را به سایر بازیکنان‌ اجاره داده و یا این که کارت خود را با رمزارز دیگری تبدیل سازند.

چه چیزی بازی اسپلینتر لندز را منحصر به فرد ساخته است؟

چه چیزی بازی اسپلینتر لندز را منحصر به فرد ساخته است؟

حتما با بازی های nft به صورت کامل آشنایی دارید ولی در ادامه می توان گفت که این بازی با سایر بازی ها اندکی تفاوت دارد و آن نیز این است که بازی اسپلینتر لندز سازگاری بالایی با بقیه بلاک چین ها مانند اتریوم، ترون و وکس دارد.

یکی دیگر از مواردی که این بازی ها منحصر به فرد کرده است این است که بازی اسپلینتر لندز دارای بلاک چین خاص خود است که همین موضوع باعث شده است که بازی دارای ثبات درونی بوده و بتوان معاملات کارت ها را به صورت مکررا ارتقا داد.

مهم ترین نکات برای بازی اسپلینتر لندز

در ادامه قصد بر این داریم تا به صورت کامل راجب این موضوع صحبت کرده و مهم ترین نکات طلایی این بازی را برایتان شرح دهیم که در همین رابطه می توان گفت توسط این نکات می توانید با برنامه ریزی عمل کرده و بدین وسیله بتوانید تجارت خودتان را آغاز کرد و سپس با بهره گیری از استراتژی های مطمئن به درآمد خوبی توسط بازی اسپلینتر لندر برسید. نکات طلایی بازی اسپلینتر لندز عبارتند از:

چیدن پلن بازی: هدف هر بازیکن از انجام این بازی متفاوت است و برخی برای تفریح و سرگرمی مشغول بازی هستند و برخی نیز برای کسب درآمد به بازی می پردازند. روش های زیادی برای انجام این بازی وجود دارد ولی در نهایت می توان گفت که باید اول هدف و نیت خودتان را مشخص کنید. همچنین اگر می خواهید در این بازی هزینه ای کنید بهتر است حساب شده باشد و برای آن برنامه ریزی کنید. در ادامه باید افزود که اگر می خواهید تا در این بازی پیروز شوید و به عبارت کلی تر به قهرمانی برسید باید برای آن بیشتر هزینه کنید زیرا برای رسیدن یه قهرمانی هم به پول بیشتری نیاز دارید و هم زمان بیشتر.

خریدن کارت: کارت های این بازی می توانند باعث ارتقا شرایط شما شوند تا یک کاربر بتواند در هر لیگی که گزینش می کند به رقابت بپردازند و روش های زیادی نیز برای خرید کارت وجود دارد که می توان در مورد آنان گفت راحت ترین آنان این است که به فروشگاه بازی اسپلینتر لندز مراجعه کنید و سپس کارت ها را خریداری کنید. برای خرید کارت به کارت اعتباری یا ارز دیجیتال نیاز خواهید داشت.

شرکت در مسابقات: یکی دیگر از مواردی که می تواند برایتان جذاب باشد شرکت در مسابقات است که توسط این مسابقات این توانایی در اختیار شما گذاشته شده است تا هم مهارت خودتان را افزایش دهید و هم این که بتوانید ارز دیجیتال کسب کنید. در نهایت باید گفت که با توجه به سطح مهارت و توانایی خودتان می توانید یکی از مسابقات را انتخاب کنید.

انجام بروزرسانی های مهم: این بازی همواره در حال تغییر است و هر روزه جزئیات زیادی به آن اضافه می شود و در نتیجه باید بروزرسانی های مهم برای آن صورت گیرد زیرا بر روی بازی تاثیر گذار هستند. برای انجام این کار می توانید از منابع معتبر استفاده نمایید و از بروزرسانی ها مطلع شوید.

آگاهی از استراتژی بازیکنان دیگر: در این رابطه باید گفت که بهتر است تا در مورد سایر بازیکنان اطلاعات کاملی داشته باشيد زیرا می توانید با بهره گیری از این اطلاعات برنامه ریزی های دقیقی را انجام داده و توسط مشاهده کارت ها و مبارزات بازیکنان دیگر از آنان به نفع خودتان استفاده کنید و در ادامه باید افزود که اگر رقبای شما از شما بهتر باشند و کارت های قوی تری داشته باشند می توانید از تجربیات و اطلاعات آنان استفاده کرده و از آنان برای بهبود کار خودتان استفاده کنید.

توکن بازی اسپلینتر لندز چیست؟

توکن بازی اسپلینتر لندز چیست؟

در نهایت این سوال مطرح می شود که توکن اختصاصی این بازی چه نام دارد که در جواب می توان گفت این توکن sps نام داشته و می توان از آن در بازی اسپلینتر لندز استفاده کرد اما هدف از ایجاد این توکن چه بود و این توکن دارای چه کاربردی است که در جواب می توان افزود توسط این توکن می توان به تصمیم گیری پرداخت و هولدر ها را کنترل کرد که تمام این موارد برای صاحبان دارایی و بازیکنان در نظر گرفته شده است.

در ادامه می توان افزود که هدف اصلی توکن بازی اسپلینتر لندز اقدامات حکمرانی درون بازی است. هولدر های توکن sps این قدرت را دارند تا در خصوص تغییرات فعلی و آینده این بازی رای داده و در آن تصمیم گیری نمایند.

سوالات متداول‌

منظور از انرژی سیاه در بازی اسپلینتر لندز چیست؟

منظور از آن همان ارز دیجیتال است که می توان توسط آن اقلام را از فروشگاه این بازی خریداری کرد.

آیا توسط توکن اختصاصی این بازی می توان در تصمیم گیری فعلی و آینده آن شرکت کرد؟

بله توسط این توکن می توان در تصمیم گیری کنونی و آینده این بازی شرکت کرد.

توسط بازی اسپلینتر لندز می توان کسب درآمد کرد؟

بله توسط این بازی امکان کسب درآمد وجود دارد.

توکن اختصاصی بازی اسپلینتر لندز چه نام دارد؟

در جواب باید گفت که توکن اختصاصی این بازی sps نام دارد.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها