بازی لیگ آف کینگ دامز بازی های nft

دانلود و راهنمای بازی لیگ آف کینگ دامز برای کسب درآمد

 • توسط apeman
 • 11 دقیقه

بازی لیگ آف کینگ دامز چیست و دارای چه ویژگی هایی است؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این بازی صحبت کنیم و آن را به صورت تخصصی و به زبانی ساده برایتان شرح دهیم پس در نتیجه همراه سایت ان اف تی چیست باشید تا به دنیای بازی های متاورس و بلاک چینی وارد شوید.

بازی لیگ آف کینگ دامز چیست؟

بازی لیگ آف کینگ دامز چیست؟

بازی لیگ آف کینگ دامز یکی از بازی های بلاک چینی است که سبک آن استراتژیک می باشد که اگر در دسته بازیکنانی هستید که عاشق این سبک هستید این بازی یکی از گزینه های بسیار جذاب برای شماست. شما به عنوان یکی از بازیکنان این بازی می توانید پادشاهی و فرمانروایی خودتان را در این بازی بسازید و حتی می توانید مزارع و منابع خودتان را ساخته و در ادامه با هیولا ها و موجودات موجود در بازی لیگ آف کینگ دامز مبارزه کنید و حتی با سایر پادشاهی ها و اتحاد ها بجنگید و به رقابت بپردازید.

در ادامه در مورد زمین های این بازی می توان گفت که ان اف تی هستند که حتما با ان اف تی ها آشنایی دارید. در بازی لیگ آف کینگ دامز مواردی مانند منابع و پوسته ها و سایر عناصر دیگر این قابلیت را دارند تا توکنیزه شوند. خبر خوش این است که بازی لیگ آف کینگ دامز به صورت رایگان ارائه شده است که شما می توانید برای سیستم عامل ها مختلف آن را دانلود و سپس نصب و در نهایت استفاده نمایید.

هدف از ساخت بازی لیگ آف کينگ دامز این است تا کاربران بتوانند در آن بازی به سرگرمی و تفریح بپردازند و توسط امکانات فراهم شده در این بازی نهایت لذت را ببرند. محتوای ارائه شده در این بازی به گونه ای است که هم کاربران علاقه مند به کریپتو را جذب می کند و هم جذابیت خاصی را برای گیمر های جریان اصلی به همراه دارد.

بازی لیگ آف کینگ دامز در سال ۲۰۲۰ در ماه جولای ارائه شد و از بین بازی بلاک چینی به یکی از پر کاربرد ترین آنان تبدیل شد. این بازی به یکی از بازی های پر طرفدار تبدیل شده است به گونه ای که در ۲۱۰ کشور دنیا و توسط ۸۰۰۰۰ بازیکن انجام و بازی می شود.

آیا بازی لیگ آف کینگ دامز رایگان است؟

در ادامه این سوال مطرح می شود که آیا این بازی رایگان است یا نه؟ در جواب باید گفت که بله این بازی رایگان است و می توانید برای سیستم عامل مورد نظر خودتان آن را دانلود و سپس نصب نمایید. به طور کلی بسیاری از بازی های بلاک‌چینی به صورت رایگان ارائه شده اند که شما می توانید بدون هیچ مشکلی از آنان استفاده کنید و پس از نصب فعالیت خودتان را در آنان آغاز کنید.

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی لیگ آف کینگ دامز کدام است؟

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی لیگ آف کینگ دامز کدام است؟

در ادامه حتما این بحث برایتان مطرح می شود که بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای بازی لیگ آف کینگ دامز کدام است و برای فعالیت در این بازی باید از کدام استفاده کرد که در جواب می توان گفت بهترین والت دیجیتالی برای بازی لیگ آف کینگ دامز والت متامسک است که توسط آن می توانید خرید و فروش را انجام دهید.

به طور کلی والت متامسک در بین بازی های متاورسی و بلاک چینی بسیار پر کاربرد و محبوب بوده و دارای امکانات فوق العاده ای است که می توانید از آنان بهره بگیرید. همچنین این کیف پول برای سیستم عامل های مختلفی ارائه شده است که می توانید از آنان بهره بگیرید و از پلتفرم های موجود و یا سایت آن کیف پول متامسک را دانلود و سپس استفاده کنید.

امکان خرید زمین در بازی League of Kingdoms وجود دارد؟

بله بازیکنان بازی لیگ آف کینگ دامز می توانند توسط کیف پول ارز دیجیتال متامسک در این بازی زمین های مجازی را خریداری کنند و پس از این کار پادشاهی خودشان را در این بازی و زمین بنا کنند. بعد از ساخت پادشاهی خودشان می توانند با سایر پادشاهی ها به رقابت بپردازند و یا باهم متحد شده و به سایر پادشاهی ها حمله کنند.

توسط منابع موجود می توانید زمین های خودتان را گسترش داده و ارزش آنان را افزایش دهید و همچنین می توانید آنان را به عنوان nft در بازار های مربوطه بخرید و یا بفروشید.

بازی لیگ آف کینگ دامز برای کدام سیستم عامل ها ارائه شده است؟

بازی لیگ آف کینگ دامز برای کدام سیستم عامل ها ارائه شده است؟

این بازی یعنی بازی لیگ آف کینگ دامز برای سیستم عامل های مختلفی ارائه شده است که می توانید برای دانلود آن اقدام کرده و سپس آن را نصب نمایید. سیستم عامل های ویندوز و اندروید و ios از سیستم عامل هایی هستند که برای این بازی ارائه شده اند و اگر دارای یکی از این سیستم عامل ها هستید می توانید برای دانلود و نصب آن اقدام کنید.

خوشبختانه این بازی از سیستم عامل های خوبی پشتیبانی کرده است که به راحتی این بازی را در دسترس کاربران قرار داده است.

کسب درآمد از بازی لیگ آف کینگ دامز ممکن است؟

شاید جالب باشد که به این بحث وارد شویم تا بدانیم که آيا مي توان از این بازی کسب درآمد کرد یا نه که در جواب می توان گفت بله می توان از این بازی کسب درآمد کرد و توسط مالکیت زمین های این بازی می توان به صورت غیرفعال درآمد کسب کرد.

در ادامه می توان افزود مالکان زمین های این بازی از منابعی که افراد بازیکن برداشت می کنند پنج درصد کمیسیون می گیرند و همچنین می توان افزود ده درصد سود از خرید های داخل بازی در DAI نیز کسب خواهند کرد. در ادامه به معرفی بیشتر روش های کسب درآمد از این بازی خواهیم پرداخت که عبارتند از:

معاملات زمین: کاربران می توانند توسط معاملات زمین و خرید و فروش آنان از بازی لیگ آف کینگ دامز کسب درآمد کنند که خوشبختانه امکان مبادلات زمین در این بازی فراهم شده است.

منابع درون بازی: شما می توانید دارایی های درون بازی را جمع آوری کنید و سپس با فروش مجددا آنان کسب درآمد کنید. این فروش را می توانید در بازار های خارجی مانند OpenSea و playdapp انجام دهید و بدین شیوه کسب درآمد کنید. در ادامه بهتر است تا منابع بازی را به شما معرفی کنیم که عبارتند از:

 • کریستال ها
 • سکه های طلا
 • سنگ
 • چوب
 • ذرت

تمام منابع ذکر شده در بالا در قالب ان اف تی قابل خریداری هستند و در ادامه می توان گفت که مهم ترین این منابع کریستال ها است و دلیل آن نیز این است که دارای قدرتی است تا هر چیزی را در بازی تقویت کند.

حالت های بازی League of Kingdoms کدامند؟

در ادامه بهتر است تا در مورد حالت های بازی لیگ آف کینگ دامز اطلاعات کاملی داشته باشید زیرا در روند انجام بازی بسیار به شما خواهد کرد. حالت های بازی League of Kingdoms عبارتند از:

حالت بازی تک نفره – ساخت پادشاهی: شما به عنوان بازیکن این بازی می توانید برای ساخت پادشاهی و فرمانروایی خودتان اقدام کنید. همچنین می توانید برای توسعه پادشاهی خودتان از روش هایی مانند برداشت منابع، انجام تحقیقات فناوری و آموزش سربازان استفاده نمایید.

حالت PvE – مزرعه و شکار: شما می توانید توسط نیرو های خودتان به مناطق دیگر حمله کرده و هیولا های مناطق مختلف را شکار کنید‌. شما می توانید به مناطق مختلف قاره حمله کرده و مزارع و منابع را برای کسب منابع آنان فتح کنید که از این بین می توان به غذا، چوب، سنگ، طلا و کریستال‌ های کمیاب آموزش اشاره کرد.

حالت PvP – کاوش، گسترش، بهره برداری، نابود کردن: شما به عنوان بازیکن این بازی این قدرت را دارید تا به جهت محافظت کردن از قلمرو و منابع خودتان با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید و مبارزه کنید. در زمان نبرد این امکان برای شما وجود دارد نیرو های خودتان را تقویت کنید و از مهارت های خودتان برای قدرت نمایی در مقابل قلعه دشمن استفاده نمایید.

حالت MMO – جنگ‌ های اتحاد ها: جالب است که بدانید در این حالت بازیکنان قادر هستند تا با یکدیگر متحد شوند و با سایر اتحاد ها به جنگ بپردازند. مسابقات مبتنی بر اتحاد قاره به قاره نیز در این بازی به زودی ارائه داده خواهد شد.

اقتصاد بازی برای کسب‌درآمد و NFT: مواردی مانند سرزمین های بازی و … در حقیقت ان اف تی هستند و بازیکنان این بازی می توانند به آنان دسترسی داشته باشند و حتی بازیکنان این اختیار را دارند تا آنان را توسعه دهند. همان طور که گفته شد این بازی یک بازی بلاک چینی است و صاحبان زمین های این بازی قادر هستند تا زمین های خودشان را توسط دعوت از بازیکنان بیشتر به منابع کشاورزی، خرج کردن کریستال‌ ها و فعالیت بیشتر در مناطق مدنظرشان توسعه دهند.

خبر خوش برای صاحبان این زمین ها این است که می توانند فرصت های زیادی را برای توسعه ملک خودشان کسب کنند که به عنوان مثال می توان به منابع و پاداش ها و … اشاره کرد.

امکان معامله منابع بازی لیگ آف کینگ دامز وجود دارد؟

امکان معامله منابع بازی لیگ آف کینگ دامز وجود دارد؟

حال بهتر است تا به این بحث وارد شویم تا بدانیم که آيا مي توان منابع این بازی را معامله کرد یا نه که در جواب می توان توضیحاتی را ارائه داد. در جواب باید گفت که بله می توان منابع موجود در این بازی را توکن سازی کرد و سپس با بهره گیری از بلاک چین آنان را معامله کرد و جالب است که بدانید این منابع از دارایی های پر معامله ان اف تی در شبکه پالیگان است.

بازیکنان ایرانی می توانند در این بازی فعالیت کنند؟

بله خوشبختانه بازیکنان ایرانی می توانند در بازی لیگ آف کینگ دامز فعالیت کنند و فعالیت خودشان را بدون هیچ محدودیتی در این بازی شروع کنند. به طور کلی بازی های متاورسی و بلاک چینی مانند بازی اکسی اینفینیتی برای کاربران ایرانی مسدود نبوده و می توانند به راحتی فعالیت خودشان را در این بازی ها شروع کنند و ماهیت این گونه بازی ها بدین صورت است که کاربران از سرتاسر دنیا بتوانند باهم تعامل کرده و علاوه بر تفریح به کسب درآمد نیز بپردازند.

مهم ترین تکنیک های بازی لیگ آف کینگ دامز

در پایان مقاله بهتر است تا در مورد تکنیک های بازی لیگ آف کینگ دامز اطلاعات کاملی داشته باشید که در اندکی پایین تر تمام آنان به طور کامل به شما معرفی خواهند شد. مهم ترین تکنیک های بازی لیگ آف کینگ دامز عبارتند از:

 • محافظت از منابع خودتان: از منابع می توان به عنوان سوخت برای پادشاهی یاد کرد پس باید مراقب آنان باشید.
 • ارتقا بیمارستان خودتان به بالا ترین سطح: ماهیت این بازی یک بازی جنگی است و جنگ همیشه دارای تلفات زیادی است پس در نتیجه باید بیمارستان شما همیشه مجهز باشد تا اگر تلفات زیادی دادید، بیمارستان شما دارای ظرفیت لازم باشد.
 • به گروه متحدین ملحق شوید: این کار دارای مزایای زیادی برای شماست که می توان گفت با این کار می توانید سرعت ساخت پادشاهی خودتان را افزایش دهید و بهتر است تا به یک تجمع علیه هیولا های قدرتمند ملحق شوید.
 • ارتقا دادن ساختمان ها: سطح پادشاهی یک بازیکن با توجه به سطح قلعه مشخص می شود و سطح قلعه بازیکن نیز به سطح ساختمان وابسته است و در نتیجه پیشنهاد می شود که قلعه و ساختمان بازیکن در یک سطح نگه داشته شود.
سوالات متداول بازی League of Kingdoms

سوالات متداول بازی League of Kingdoms

آیا توسط بازی لیگ آف کینگ دامز می توان کسب درآمد کرد؟

بله می توان کسب درآمد کرد.

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی League of Kingdoms کدام است؟

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این بازی متامسک است‌.

آیا در بازی لیگ آف کینگ دامز می توان زمین های مجازی را خرید؟

بله در این بازی می توانید برای خرید زمین ها اقدام کنید.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها