بازی کرابادا بازی های nft

آموزش بازی کرابادا + راهنمای ارز دیجیتال و توکن بازی کرابادا

  • توسط apeman
  • 10 دقیقه

بازی های متاورسی به عنوان یکی از روش های کسب درآمد از بازار کریپتو و ان اف تی در سال 2022 مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است. یکی از این بازی های nft که با استقبال گیمر های بسیاری مواجه شده است، بازی کرابادا می باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد معرفی و ویژگی بازی کربادا صحبت کرده و با روش های کسب درآمد از آن به صورت کامل آشنا شویم. در نتیجه تا پایان همراه سایت تخصصی nft باشید.

بازی کرابادا چیست؟

بازی کرابادا چیست؟

در ابتدای مقاله لازم است به معرفی کامل و آشنایی با بازی کرابادا بپردازیم. بازی کرابادا یکی از بازی های کریپتویی می باشد که در اواخر سال گذشته میلادی روی شبکه آواکس راه اندازی گردید. با استفاده از این بازی با روش های مختلف قادر به کسب درآمد خواهید بود.

تم این بازی خرچنگ بوده و در آن لازم است ابتدا با خریداری سه ان اف تی با کاراکتر خرچنگ یا کرابادا وارد بازی شوید. در نتیجه موفق به کسب توکن این بازی با نام TUS و استخراج جوایز دیگر بازی مانند گنج خواهید شد. قیمت این سه خرچنگ (کربادا) حدود 48 هزار دلار هزینه خواهد داشت (قیمت هر خرچنگ 16 هزار دلار است ) و سبک این بازی در قالب استراتژیک و مبارزه می باشد. در بخش های بعدی مقاله به طور کامل با ارز این بازی و روش انجام آن آشنا خواهید شد.

ارز دیجیتال بازی کرابادا چه نام دارد؟

حال در این بخش نوبت به پاسخ این سوال می رسد که ارز دیجیتال بازی کرابادا چه نام دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت این بازی دارای دو ارز دیجیتال به نام های Treasure Under Sea (TUS) و CRA نام دارند. توکن اختصاصی این بازی CRA می باشد.

دیگر توکن این بازی یعنی TUS مربوط به داخل بازی است. هر دوی این توکن ها آینده دار می باشند و با کسب درآمد در بازی می توان به رشد توکن به دست آمده امیدوار بود. در بازی کربادا ماینینگ هایی صورت می گیرد که پس از 4 ساعت حدود 3.75 عدد از CRA و مقدار 303 از TUS را ماین می کند.

همچنین با انجام روش های دیگر و گذارندن ماموریت های ویژه موفق به کسب این توکن ها خواهید شد. در ادامه با این روش ها و قیمت این توکن ها بیشتر آشنا می شوید.

قیمت توکن کرابادا چقدر است؟

قیمت توکن کرابادا چقدر است؟

در بخش قبلی به بررسی و معرفی توکن های بازی کربادا پرداختیم. حال نوبت به بررسی قیمت توکن کربادا رسیده است. توکن cra در ابتدا با قیمت 2 دلار وارد بازار کریپتو شد. بعد از مدتی این ارز با ریزش مواجه گشته و قیمت کنونی آن دچار افت شده است.

با این حال در مقایسه با ارزهای دیگر موجود در بازار این توکن دچار افت زیادی نبوده است. توکن دیگر در بازی یعنی Treasure Under Sea (TUS) یک توکن داخل بازی محسوب می شود که قیمت آغازین آن 5 سنت بود و با رشد خوبی که داشته هم اکنون به 40 سنت رسیده است (در زمان انتشار این مقاله ). در نتیجه باید به آینده این توکن امیدوار بود.

آموزش گام به گام بازی کرابادا

حال در این بخش نوبت به مهم ترین قسمت این مقاله یعنی آموزش گام به گام بازی کرابادا می رسد. در ابتدا لازم است با خریداری سه ان اف تی با کاراکتر خرچنگ یا کرابادا وارد بازی شوید. در نتیجه موفق به کسب توکن این بازی با نام TUS و استخراج جوایز دیگر بازی مانند گنج خواهید شد.

قیمت این سه خرچنگ (کربادا) حدود 48 هزار دلار هزینه خواهد داشت (قیمت هر خرچنگ 16 هزار دلار است ). برای انجام این کار یعنی انتخاب خرچنگ ها لازم است از ترکیبی مناسب با توانایی های مختلف استفاده کنید تا یک استراتژی خوب برای پیروز شدن در این بازی داشته باشید.

هر یک از این خرچنگ ها دارای مهارت و توانایی های منحصر به فرد خود می باشند که باید در زمان مناسب از آن ها استفاده نمود. با پیروزی در نبردهای سه به سه در بازی موفق به کسب توکن داخلی این بازی یعنی TUS می شوید.

روش دیگر برای استفاده از این سه خرچنگ جهت ماین کردن برای استخراج گنج ها و پاداش های بازی است. همچنین امکان به دست آوردن خرچنگ های بیشتر و ارتقای مهارت های آن ها جهت بالا بردن شانس پیروزی در نبردهای سه به سه وجود خواهد داشت.

با شرکت در ماموریت هایی به نام غارت می توانید خرچنگ های حریف را به دست آورید و به تصاحب خود درآورید. در این بازی امکان قرض دادن کرباداهای بی استفاده وجود دارد.

کسب درآمد از بازی کرابادا ممکن است؟

کسب درآمد از بازی کرابادا ممکن است؟

در بخش قبلی روش انجام بازی آموزش داده شد. حال نوبت به بررسی کسب درآمد از بازی کرابادا می رسد. همان طور که گفته شد با پیروزی در نبرد های سه به سه در بازی موفق به کسب توکن داخلی این بازی یعنی TUS می شوید. بنابراین نیاز به انتخاب یک استراتژی مناسب برای کسب درآمد بیشتر دارید.

همچنین در بازی کربادا ماینینگ هایی صورت می گیرد که پس از 4 ساعت حدود 3.75 عدد از CRA و مقدار 303 از TUS را ماین می کند. روش دیگر برای استفاده از این سه خرچنگ جهت ماین کردن برای استخراج گنج ها و پاداش های بازی است.

استفاده از قابلیت استیکینگ نیز کمک به کسب درآمد از این بازی را فراهم کرده است. با استیک کردن توکن اختصاصی بازی به نام CRA در وب سایت رسمی این بازی قادر به کسب سود سالیانه در قالب این توکن هستید.

راهنمای خرید توکن کرابادا به ساده ترین روش

حال به بررسی راهنمای خرید توکن کرابادا با روشی آسان می پردازیم. برای خرید توکن کرابادا می توان از صرافی هایی که آن را لیست کرده اند استفاده نمود. با این حال نمی توان این توکن را به صورت مستقیم و با پول فیات خرید. برای این کار نیاز به ثبت نام در Fiat-to-Crypto Exchange خواهید داشت.

یکی از محبوب ترین صرافی های فیات UpHold می باشد که می توانید از آن استفاده کنید. پس از خرید فیات باید ارز usdt را با فیات خریداری کنید.

حال در مرحله بعدی لازم است تا این ارز را به صرافی مختص آلت کوین انتقال داد. یکی از بهترین صرافی های آلت کوین، MXC می باشد. با این کار توکن کرابادا قابل معامله خواهد بود. در مرحله آخر نیاز به انتقال usdt خریداری شده از صرافی فیات یعنی UpHold به صرافی آلت کوین یعنی MXC خواهد بود. اکنون با مراجعه به MXC می توانید توکن کربادای خود را خریداری یا به فروش برسانید.

بهترین کیف پول برای بازی کرابادا کدام است؟

پس از انجام مراحل خرید نیاز به استفاده از یک کیف پول خواهید داشت. در این بخش به بررسی معرفی بهترین کیف پول برای بازی کرابادا خواهیم پرداخت. برای برداشت درآمد به دست آمده در بازی باید از کیف پول معتبر استفاده شود. تعدادی از بهترین کیف پول برای بازی کرابادا در ادامه آورده شده است که عبارتند از:

  • کیف پول متامسک
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول اتمیک
  • کیف پول کوینومی
  • کیف پول های سخت افزاری مانند لجر

هدف از خلق بازی crabada چه بود؟

در پاسخ به این سوال که هدف از خلق بازی crabada چه بود؟ باید گفت این بازی که با الهام از پلتفرم آوالانچ راه اندازی گردیده است، قادر به اجرای اهداف زیادی بوده و در آینده قصد دارد تا زمین های متاورسی را در این بازی ایجاد کند.

بنابراین قادر به مبارز با سایر کاربران در این زمین ها خواهید بود. برنامه ریزی صورت گرفته حاکی از آن است که این بازی قصد دارد آیتم های جدیدی را به آن اضافه کند و باعث افزایش روش های کسب درآمدی شود. همچنین با ارئه نسخه های موبایلی این پروژه قادر به کسب کاربران بیشتر و افزایش مخاطب بوده است.

خالق این بازی کیست؟

در پاسخ به این سوال که خالق این بازی کیست؟ باید گفت این بازی توسط تعدادی از اشخاص ناشناس توسعه داده شده است. طراح محصول این پروژه شخصی با نام مستعار جی با سابقه همکاری در بایننس، مسئولیت بلاک چین با فوجی، بخش بک اند این پروژه با NH  می باشد با سابقه همکاری در Infinity Blockchain Labs به همراه شش نفر دیگر در بخش های بازاریابی راه اندازی گردیده است.

آیا توکن کرابادا قابلیت استخراج دارد؟

همان طور که در بخش های قبلی نیز اشاره شد در بازی کربادا ماینینگ هایی صورت می گیرد که پس از 4 ساعت حدود 3.75 عدد از CRA و مقدار 303 از TUS را ماین می کند. همچنین روش دیگر برای این کار استفاده ازسه خرچنگ جهت ماین کردن برای استخراج گنج ها و پاداش های بازی است.

توکن crabada بر روی کدام بلاک چین فعال است؟

در پاسخ به این سوال که توکن crabada بر روی کدام بلاک چین فعال است؟ باید گفت طبق بررسی های انجام شده در بخش های قبلی توکن crabada بر روی کدام بلاک چین آوالانچ فعالیت می کند.

سوالات متداول

آیا توکن کرابادا قابلیت استخراج دارد؟

در بازی کربادا ماینینگ هایی صورت می گیرد که پس از 4 ساعت حدود 3.75 عدد از CRA و مقدار 303 از TUS را ماین می کند.

ارز دیجیتال بازی کرابادا چه نام دارد؟

این بازی دارای دو ارز دیجیتال به نام های Treasure Under Sea (TUS) و CRA نام دارند. توکن اختصاصی این بازی CRA می باشد. دیگر توکن این بازی یعنی TUS مربوط به داخل بازی است.

توکن crabada بر روی کدام بلاک چین فعال است؟

توکن crabada بر روی کدام بلاک چین آوالانچ فعالیت می کند.

5/5 - (1 امتیاز)
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها