پلتفرم NFTGO چیست؟ آموزش کامل این پلتفرم دانشنامه

پلتفرم NFTGO چیست؟ آموزش کامل این پلتفرم

ان اف تی یا توکن های غیر قابل تعویض در ماه های اخیر سهم زیادی از بازار بلاک چین را به خود اختصاص داده اند. این دارایی ها طرفداران زیادی از صنایع مختلف مانند بازی، سرگرمی، هنر، ورزش و رسانه را به سمت خود جذب نموده اند. برای اطلاع و آشنایی بیشتر افراد در مورد nft ها پلتفرم های زیادی در حال توسعه هستند. پلتفرم NFTGO یک رابط کاربری آسان برای ایجاد و مدیریت NFT های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا NFT های خود را با سایر کاربران روی این سیستم خرید و فروش کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد پلتفرم NFTGO صحبت کرده و با انواع سرویس های آن آشنا شویم. پس تا پایان با وب سایت تخصصی NFT همراه باشید.

پلتفرم NFTGO

پلتفرم NFTGO چیست؟

در ابتدای مقاله لازم است با پلتفرم و سایت NFTGO آشنا شویم. همان طور که در مقدمه نیز اشاره شد، وب سایت NFTGO یک رابط کاربری آسان برای ایجاد و مدیریت NFT های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا NFT های خود را با سایر کاربران روی این سیستم خرید و فروش کنند.

این پلتفرم اطلاعاتی در مورد کالکشن و آثار جدید در اختیار کاربران قرار می دهد و با آن می توان به مارکت های مختلف دسترسی پیدا کرد. پلتفرم NFTGO روی شبکه بلاک چین اتریوم توسعه یافته و از امنیت بالایی برخوردار است. این پلتفرم همچنین ابزاری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا برنامه های خود را با استفاده از API NFTGO ایجاد کنند. این قابلیت به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های سفارشی ایجاد کنند که بتوانند با پلتفرم NFTGO و ویژگی های آن در تعامل باشند. به طور کلی ، پلتفرم NFTGO روشی نوآورانه برای مدیریت دارایی های دیجیتال در بلاک چین است. در ادامه با بخش ها و سرویس های مختلف این پلتفرم آشنا خواهیم شد.

سرویس‌های NFTGO کدامند؟

سرویس‌های NFTGO کدامند؟

در این بخش نوبت به بررسی سرویس‌های NFTGO می رسد. این پلتفرم از سرویس ها و بخش های مختلفی تشکیل شده است. اما به طور کلی وب سایت NFTGO دارای چهار بخش اصلی می باشد. این چهار بخش عبارت هستند از:

  • آنالیز (Analytics)
  • نهنگ ها (Whales)
  • بلاگ (Research )
  • اعلام پروژه های جدید (Drops)

معرفی بخش آنالیز بازار (Analytics)

در بخش آنالیز این پلتفرم بیش از 4900 کلکسیون و 40 هزار ان اف تی قرار دارد و شامل 4 زیر شاخه می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

1. نمای کلی یا overview

این بخش در پلتفرم NFTGO برای به دست آوردن یک دید کلی از بازار به کاربران کمک خواهد کرد. همچنین آمار و ارقام تعداد ترید های انجام شده در یک روز گذشته، حجم بازار، تعداد افراد هولدر و تریدر، کلکسیون های برتر و سهم بازار در این بخش قابلیت مشاهده دارد.

2. بازارها (Marketplaces)

در این بخش اطلاعات مربوط به بازارهای ان اف تی قابل مشاهده است. برای بررسی بازارهایی مانند اوپن سی، لوکس ریر، رریبل، سوپر رر و … می توانید از این بخش استفاده کنید. اطلاعاتی حجم و ارزش مبادلات و رتبه بندی مارکت پلیس ها قابلیت مشاهده دارد.

3. بهترین کلکسیون ها (Top Collections)

در این قسمت می توان بهترین کالکشن ها بر اساس رتبه بندی قرار داده شده در پلتفرم NFTGO را مشاهده نمود. همچنین این امکان وجود دارد تا کالکشن ها بر اساس معیار های مختلف دسته بندی و رتبه بندی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کالکشن می توانید روی آن کلیک کنید. در صورتی که روی Buy Now کلیک شود، یک لیست از بازارهای ان اف تی که دارای کلکسیون مورد نظر هستند نمایش داده می شود.

4. بیشترین فروش (Top Sales)

در این بخش توکن ها بر اساس آخرین فروش رتبه بندی شده اند و قابل مشاهده هستند.

5. تابلوی امتیازات (Leaderboard)

در این بخش تریدر ها بر اساس کسب سود رتبه بندی می شوند و می توان آن ها را مشاهده کرد.

6. کلکسیون‌های برتر از نظر ساخت (Top Mints)

در این بخش کالکشن هایی که بیشترین فعالیت در آن ها ثبت شده و بیشترین ان اف تی ساخته شده را دارد قابل مشاهده می باشد.

7. آثار جدید (Newly Added)

در این بخش آثاری که به تازگی به دیتابیس این وب سایت اضافه شده اند قرار گرفته است.

بررسی بخش نهنگ ها در پلتفرم NFTGO

بررسی بخش نهنگ ها در پلتفرم NFTGO

یکی دیگر از سرویس ها یا بخش های اصلی پلتفرم NFTGO مربوط به فعالیت نهنگ ها می باشد. با بررسی فعالیت این افراد می توان در ترید و سرمایه گذاری تصمیم های بهتری را اخذ نمود. برای مشاهده این بخش می توان به قسمت Whales  مراجعه کرده و اطلاعات زیادی مانند برترین خریداران و فروشندگان، بیشترین آثار ساخته شده و رتبه بندی نهنگ ها را مشاهده کرد.

برای مشاهده اطلاعات دقیق در مورد هر نهنگ می توان روی آن کلیک نمود و میزان خرید و فروش و رتبه بندی و سود و زیان آن ها را بررسی کرد. همگی این موارد در وب سایت ان اف تی گو قابل مشاهده است.

بررسی بخش بلاگ (Research ) در پلتفرم NFTGO

در سرویس بلاگ یا تحقیقات (Research )، مقالات به روز در زمینه مرتبط با ان اف تی ها و همچنین مارکت پلیس ها قرار داده می شود که خواندن آن ها می تواند مفید باشد.

معرفی سرویس اعلام پروژه های جدید (Drops)

در این بخش به بررسی بخش اعلام پروژه های جدید (Drops) در پلتفرم NFTGO می پردازیم. در این بخش اخبار و اطلاعاتی در مورد پروژه های جدید قرار داده می شود. به طور که پروژه هایی که قرار است در آینده رونمایی شوند در این قسمت اطلاع رسانی می شود.

آیا پلتفرم NFTGO رایگان است؟

حال این سوال به وجود می آید که آیا استفاده از پلتفرم NFTGO رایگان است؟ درپاسخ به این سوال باید گفت در زمان نگارش این مقاله پلتفرم NFTGO رایگان بوده و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه نیست.

آینده پلتفرم NFTGO چگونه رقم خواهد خورد؟

در پایان در پاسخ به این سوال که آینده پلتفرم NFTGO چگونه رقم خواهد خورد؟ باید گفت در بخش های قبلی مقاله نیز اشاره کردیم که

وب سایت NFTGO یک رابط کاربری آسان برای ایجاد و مدیریت NFT های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا NFT های خود را با سایر کاربران روی این سیستم خرید و فروش کنند. این پلتفرم اطلاعاتی در مورد کالکشن و آثار جدید در اختیار کاربران قرار می دهد و با آن می توان به مارکت های مختلف دسترسی پیدا کرد. پلتفرم NFTGO روی شبکه بلاک چین اتریوم توسعه یافته و از امنیت بالایی برخوردار است. این پلتفرم همچنین ابزاری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا برنامه های خود را با استفاده از API NFTGO ایجاد کنند. این پلتفرم دارای سرویس های مختلفی است که استفاده از آن می تواند برای فعالان بازار ان اف تی مفید باشد.

با توجه به این موارد می توان به آینده پلتفرم ان اف تی گو امیدوار بود. این پلتفرم می تواند یک جهش و قدم بزرگ در زمینه ان اف تی برداشته و فرصت های زیادی را به وجود آورد.

سوالات متداول

پلتفرم NFTGO چیست؟

پلتفرم NFTGO یک رابط کاربری آسان برای ایجاد و مدیریت NFT های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا NFT های خود را با سایر کاربران روی این سیستم خرید و فروش کنند.

بخش نهنگ ها در پلتفرم NFTGO چیست؟

در این بخش برای مشاهده اطلاعات دقیق در مورد هر نهنگ می توان روی آن کلیک نمود و میزان خرید و فروش و رتبه بندی و سود و زیان آن ها را بررسی کرد.

آیا پلتفرم NFTGO رایگان است؟

در زمان نگارش این مقاله پلتفرم NFTGO رایگان می باشد

آیا پلتفرم NFTGO امن است؟

NFTGO روی شبکه بلاک چین اتریوم توسعه یافته و از امنیت بالایی برخوردار است.

آینده این پلتفرم چگونه رقم خواهد خورد؟

این پلتفرم می تواند یک جهش و قدم بزرگ در زمینه ان اف تی برداشته و فرصت های زیادی را به وجود آورد.

سرویس‌های NFTGO کدامند؟

به طور کلی وب سایت NFTGO دارای چهار بخش اصلی می باشد: آنالیز (Analytics)، نهنگ ها (Whales)، بلاگ (Research )، اعلام پروژه های جدید (Drops)

پلتفرم NFTGO روی کدام شبکه توسعه پیدا کرده است؟

پلتفرم NFTGO روی شبکه بلاک چین اتریوم توسعه یافته است

امتیاز دهید
mahdi parsa

mahdi parsa

از سال 2022 به طراحی NFT می پردازم. پژوهش های من در زمینه ان اف تی ها را می توانید از سایت تخصصی NFTCHIST دنبال کنید.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها