نقاش nft آموزش nft

نقاش NFT کیست؟ + مهارت هایی اصلی نقاش های NFT

 • توسط apeman
 • 14 دقیقه

نقاش nft کیست و باید دارای چه تخصص و مهارت هایی باشد؟ در این مقاله قصد بر این دارم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع صحبت کرده و تمام مطالب آن را به صورت کامل برای شما تحت پوشش قرار دهیم پس در ادامه همراه تیم تخصصی ما باشید تا به آینده nft وارد شوید و معنی nft را به صورت کامل و حرفه ای درک کنید.

نقاش nft کیست؟

نقاش nft کیست؟

شاید درک این موضوع اندکی برای شما نسبت به موضوعات دیگر ساده تر باشد و در حالت کلی منظور از نقاش nft شخصی است که آثار هنری nft را خلق می کند و می توان افزود که در زمینه خلق آثار هنری و خلق آثار هنری دیجیتالی دارای تخصص و شهرتی فراوان بوده و پس از خلق این آثار آنان را در مارکت پلیس nft به nft تبديل کرده و یا به عبارتی بهتر در بازار های nft مینت nft را انجام می دهد و آنان را برای فروش سریع nft در پلتفرم های nft قرار می دهد.

مهم ترین موارد لازم برای یک نقاش nft

مهم ترین موارد لازم برای یک نقاش nft

این موضوع نیز دارای اهمیت بالایی است و بد نیست تا به صورت کامل به آنان پاسخ دهید که در ادامه می توان گفت موارد بسیار زیادی برای این بحث می توان ذکر کرد که در ادامه به آنان اشاره خواهد شد ولی می توان ادعا کرد که اگر تمام موارد را به صورت اصولی و حرفه ای به کار بگیرید حتی موفق خواهید شد گرانترین nft ها را نیز خلق کنید. مهم ترین موارد لازم برای یک نقاش nft عبارتند از:

کسب مشاوره nft حرفه ای: در اولین قدم برای فعالیت در دنیای nft ها داشتن اطلاعات در حوزه nft ها از اهمیت زیادی برخوردار دار است و شما باید یک راهنما برای خودتان در دنیای nft داشته باشید  زیرا دانش و تجربه در کنار هم غوغا می کند و به شما قدرتی عجیب برای فعالیت در دنیای nft ها می دهد به طوری که می توانید بدون هیچ گونه نگرانی فعالیت خودتان را انجام دهید و در ادامه پیشنهاد ما این است تا برای کسب مشاوره nft از بهترین و معتبر ترین تیم ها در این زمینه نهایت بهره را ببرید.

مشاهده دوره آموزش nft: خب همان طور که در اندکی قبل تر توضیح داده شد داشتن دانش در حوزه nft از اهمیت بالایی برخوردار است و شما می توانید با بهره گیری از دوره آموزش nft دانش لازم در این زمینه را کسب کنید زیرا همان طور که می دانید خرید و فروش و حتی مینت nft یکی از مواردی است که یک نقاش nft با آنان سروکار داشته و بهتر است تا در خصوص آنان دارای اطلاعات کامل باشد و لذا پیشنهاد ما این است تا از دوره آموزش nft را از بهترین انجمن متاورس و تیم های متاورسی تهیه کنید تا به صورت حرفه ای تر دست به اقدام بزنید.

آشنایی با مارکت پلیس nft: خب در ادامه باید گفت که یک نقاش nft باید در مورد مارکت پلیس nft و بازار های nft اطلاعات کامل داشته و با روش های فروش در این بازار دارای آشنایی کامل داشته باشد زیرا می توان nft را با روش های مختلفی در پلتفرم های nft برای فروش قرار داد.

در ادامه یک نکته مهم وجود دارد و آن نیز این است که برخی از بازار های nft ایرانیان را تحریم کرده اند و لذا باید در انتخاب یک بازار برای فروش nft دقت فراوان به خرج دهید تا سرمایه شما از دست نرود. به عنوان مثال می توان به بازار اپن سی اشاره کرد که کاربران ایرانی را تحریم کرده است و یک نقاش nft ایرانی نمی تواند در این بازار فعالیت کند.

شناخت کیف پول های  nft: خب در ادامه بد نیست تا اندکی بحث را تخصصی تر کرده و وارد بحث خرید و فروش شویم‌ که از این بین می توان به بحث کیف پول برای nft اشاره کرد که دارای اهمیت فراوان است زیرا یک‌ نقاش nft برای خرید و فروش nft به کیف پول نیاز خواهد داشت و خوشبختانه کیف پول های زیادی برای این کار وجود دارد که از این بین می توان به متامسک و تراست والت اشاره کرد که دارای امنیت خوبی بوده و در دنیای ارزهای دیجیتال نیز کاربرد خوبی دارند و شما به راحتی می توانید آنان را دانلود و سپس نصب کرده و برای خرید و فروش آثار هنری nft از آنان استفاده کنید.

آشنایی با ارزهای دیجیتال: یک نقاش nft باید در مورد ارزهای دیجیتال نیز اندکی آگاهی داشته باشد زیرا خرید و فروش در بازار های nft توسط ارزهای دیجیتال انجام شده و به عنوان مثال ارز دیجیتال اتر که ارز دیجیتال مخصوص شبکه اتریوم است در این زمینه دارای کاربرد فراوان است و کارمزد ها و خرید و فروش در دنیای nft در حال حاضر تنها توسط ارز اتر انجام می شود. اگر در این زمینه دارای تخصص نیستید می توانید از مشاوره nft و حتی دوره آموزش nft نیز بهره بگیرید تا با دنیای ارزهای دیجیتال به صورت کامل آشنا شوید.

روش های تبلیغات nft: یک نقاش nft باید برای فروش nft خود با روش های تبلیغ برای NFT آشنا گردد زیرا تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار بوده و با حفظ اصول بازاریابی nft می توان مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرد تا بتوان مراحل فروش سریع nft را انجام داد. یک نقاش nft می تواند در شبکه های اجتماعی نیز آثار هنری nft خودش را تبلیغ کند زیرا از اهمیت بالایی برخوردار است و شبکه های اجتماعی یکی از بهترین گزینه های موجود برای تبلیغات nft است.

مهم ترین دلیل اهمیت nft برای نقاش nft

مهم ترین دلیل اهمیت nft برای نقاش nft

در ادامه این بحث به میان می آید که چرا نقاشان nft باید مینت nft را انجام داده و آثار هنری خودشان را به nft تبديل کنند که در ادامه می توان گفت این کار برای یک نقاش nft دارای مزیت های زیادی است که از این بین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کسب درآمد: یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا این قضیه دارای اهمیت شود این است که نقاش nft با تبدیل اثر هنری خود به nft می تواند آن را با قیمت بالایی در مارکت پلیس nft بفروشد تا بدین وسیله بتواند کسب درآمد کند.

حفظ مالکیت nft: همان طور که می دانید nft بر روی اثر هنری نقاش nft رمزگذاری خواهد کرد و بدین وسیله دیگر احتمال کلاهبرداری و جعل برداری از بین خواهد رفت و بدین وسیله اثر هنری یکتا شده و در نتیجه قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند و با از بین رفتن احتمال کپی برداری حق مالکیت برای آن حفظ خواهد شد.

منحصر بفرد شدن اثر: در این رابطه می توان گفت که اثر یک نقاش nft توسط nft به یک اثر یکتا تبدیل شده و دیگر نمونه ای از آن وجود نخواهد داشت و بدین وسیله قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

حق امتیاز: خب این مورد ممکن است که اندکی جالب به نظر برسد ولی یک نقاش nft در زمان ساخت nft می تواند حق امتیاز حاصل از فروش های بعدی برای خود تعریف کند و آن نیز بدین صورت است که با توجه به درصدی که برای خود مشخص کرده است از فروش های بعدی nft که خلق کرده است حق امتیاز دریافت خواهد کرد که می تواند به نوعی کسب درآمد نیز خطاب شود‌.

نقاش nft چگونه اثر خود را به nft تبديل کند؟

نقاش nft چگونه باید اثر خود را به nft تبديل کند؟ خب در ادامه می رسیم به این بحث تا بدانیم که یک نقاش nft برای تبدیل اثر خود به nft چه کارهایی را باید انجام دهد که در همین رابطه می توان گفت مینت nft دارای برخی مراحل ساده ای است که نقاش با طی کردن مراحل آن به صورت اصولی و دقیق می تواند اثر خود را به nft تبديل کند. این مراحل عبارتند از:

 • هنر و nft دارای تنوع زیادی هستند و در انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که یک نقاش nft از قبل باید نوع اثر هنری خودش را مشخص کند.
 • در قدم بعد باید یک شبکه بلاک‌ چین برای میزبانی nft خودش انتخاب نماید.
 • در ادامه از بین پلتفرم های nft باید یکی را گزینش کنید که با نوع nft شما سازگار باشد.
 • حال در ادامه باید از بین بازار های nft یکی را گزینش کنید و بهتر است تا این مارکت پلیس به گونه ای باشد که با nft شما سازگار باشد تا بتوانید nft خودتان را برای فروش در آن قرار دهید.
 • در ادامه باید یک کیف پول برای nft دانلود و نصب نمایید تا بتوانید خرید و فروش nft را با آن انجام داده و حتی ارز دیجیتال مورد نیاز را به آن واریز کنید.
 • در ادامه باید مقداری ارز دیجیتال اتر خریده و در کیف پول خوتان واریز کنید زیرا در فرایند مینت nft برای پرداخت کارمزد به آن نیاز خواهید داشت.
 • در ادامه باید فایل اثر هنری خودتان را در پلتفرم انتخابی آپلود کرده و سپس آن را در بلاک چین ثبت کنید.
 • بعد از ساخت nft می توانید برای فروش آن اقدام کنید.
روش های فروش سریع nft برای نقاش nft

روش های فروش سریع nft برای نقاش nft

خب در ادامه بهتر است تا بدین روش اشاره کنیم و بدانیم که چگونه یک نقاش nft می تواند برای فروش سریع nft خود اقدام کند و کاری کند که آثار هنری خودش را با سرعت بیشتری بفروشد که در ادامه می توان گفت برای این عمل باید برخی از مراحل و فرایند ها را انجام دهد تا بتوانید آثار هنری nft خود را در زمانی سریع بفروشد. که این فرایند ها برای فروش سریع nft شامل موارد زیر می شوند:

 • بازارهای معتبر: یکی از روش های فروش سریع nft های معتبر این است که نقاش nft آثار خودش را در معتبرترین بازار های nft برای فروش قرار دهد تا مشتریان واقعی پیشنهاد های خودشان را ارسال کنند.
 • شبکه اجتماعی اینستاگرام: این شبکه اجتماعی بسیاری از کاربران را در فضای خود دارد و از بهترین گزینه ها برای بازاریابی nft و جذب مشتریان است.
 • توییتر: توییتر نیز دارای حجم بالایی از کاربران است و یک نقاش nft می تواند از توییتر برای جذب خریداران استفاده کند.
 • هشتگ: اگر یک نقاش nft از هشتگ در شبکه های اجتماعی خود استفاده کند باعث بهتر دیده شدن آثار وی می شود و در جستجوی نتایج نیز بهتر نمایش داده خواهد شد.
آیا فعالیت هنرمندان ایرانی nft در این زمینه مجاز است؟

آیا فعالیت هنرمندان ایرانی nft در این زمینه مجاز است؟

خب این سوال اندکی نیاز به بررسی دارد و دلیل آن نیز این است که برخی از پلتفرم های nft مانند بازار اپن سی کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و اگر در دسته نقاشان nft هستید این اجازه را ندارید تا در این سایت فعالیت کنید. در ادامه باید گفت همان طور که می دانید شما برای فعالیت در مارکت پلیس nft به ارز دیجیتال اتر نیاز خواهید داشت و باید این ارز را از صرافی های ارز دیجیتال خریداری کنید.

همان طور که می دانید متاسفانه برخی از صرافی های ارز دیجیتال خارجی کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و یک نقاش nft نمی تواند تا برای خرید nft خود از برخی صرافی های ارز دیجیتال استقاده کند و باید از سایر صرافی های موجود یا صرافی های ایرانی استفاده کند.

ولی اگر یک نقاش nft ایرانی تمام نکات گفته شده در بالا را رعایت کند و از پلتفرم هایی استفاده کند که از کاربران ایرانی پشتیبانی می کنند، در جواب سوال می توان گفت که بله یک نقاش nft ایرانی بدون هیچ مشکلی می تواند در این زمینه فعالیت کند.

سوالات متداول

آیا استفاده از شبکه های اجتماعی برای نقاش nft مفید است؟

بله دارای تأثیر خوبی است.

موارد لازم برای یک نقاش nft کدامند؟

موارد لازم به صورت کامل در مقاله توضیح داده شد که می توانید آن را مطالعه کنید.

فعالیت نقاش nft ایرانی در این حوزه امکان پذیر است؟

بله با حفظ نکات ذکر شده می تواند بدون هیچ مشکلی در این زمینه فعالیت کند.

چگونه nft بسازیم و بفروشیم؟

روش ساخت nft توسط یک نقاش nft در مقاله توضیح داده شد که می توانید آن را مطالعه کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها