ساخت nft در rarible آموزش nft

ساخت nft در rarible چگونه است؟ (آموزش 0 تا 100)

  • توسط apeman
  • 9 دقیقه

ساخت nft در rarible چگونه است؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این‌ موضوع صحبت کرده و آن را برای شما شرح‌ دهیم تا به صورت تخصصی مراحل آن را به اتمام‌ برسانید پس در نتیجه تا انتها همراه ما باشید تا به‌دنیای nft ها وارد شوید. با سایت ان اف تی چیست همراه باشید.

آموزش ساخت nft در rarible به زبان ساده

آموزش ساخت nft در rarible به زبان ساده

همان طور که می دانید برای ساخت nft در این پلتفرم تنها کافیست تا چند مرحله ساده را طی کنید و برای این کار تنها کافیست که چند مرحله ساده را توسط آموزش های ما پشت سر بگذارید که عبارتند از:

در ابتدا شبکه بلاک چینی که می‌ خواهید nft خودتان را بر روی آن بسازید مشخص کنید و در ادامه یک‌ نسخه ای یا چند نسخه ای بودن ان اف تی خودتان را نیز مشخص کنید. در ادامه‌ برای ایجاد یک‌ نوع خاص nft باید گزینه single و در ادامه برای ایجاد یک سری از همان کار multiple را گزینش کنید.

در ادامه فایل خوتان را بارگذاری کرده و فایل شما‌ می تواند فایل های PNG ،GIF ،WEBP ،MP4 یا MP3 باشد. حجم فایل شما نیز باید زیر ۱۰۰ مگابایت باشد. در ادامه باید مجموعه ای برای ان اف تی خودتان انتخاب کنید که این مجموعه درست مانند پوشه ای برای nft های شما عمل می کند.

شما‌ قادر هستید تا مجموعه پیش فرض rari را انتخاب نمایید و یا این که مجموعه خودتان را بسازید تا طرفداران شما کارهای شما را به راحتی پیدا کنند. برای nft خود عنوانی جذاب انتخاب کنید که توصیف کننده ویژگی های ان اف تی شما باشد و خریداران را به سمت ان اف تی شما جذب کند تا آن را با کمال میل بخرند.

در قدم بعد باید نوع فروش را انتخاب کنید که دارای دو نوع است یکی فروش با قیمت ثابت بوده و دیگری حراج آزاد یا حراج با محدودیت زمانی. در ادامه باید حق امتیازی که از هر فروش ثانویه می خواهید دریافت کنید را انتخاب کنید که لازم است بدانید این کارمزد با توجه به کل قیمت فروش هر دفعه که ان اف تی شما به فروش می رسد دریافت خواهید کرد.

محتوای آنلاک شدنی مثل لینک‌ های مخفی، فایل‌های حاوی محتوا یا موارد دیگر را اضافه کنید که بهتر است بدانید این بخش اختیاری است. در ادامه Free Minting را فعال نموده تا از پرداخت های هزینه های گاز جلوگیری شود که این بخش نیز اختیاری است.

هزینه ساخت nft در rarible چقدر است؟

هزینه ساخت nft در rarible چقدر است؟

در ادامه همراه ما باشید تا به صورت تخصصی وارد این‌ بحث شده و روش ساخت آن را به صورت تخصصی برای شما شرح دهیم که در ادامه در همین راستا می‌توان‌ افزود شما به راحتی می‌ توانید مراحل ساخت را به اتمام رسانده و آن را به اتمام‌ برسانید که ممکن است این کار برای شما هزینه ای در بر داشته باشد که باید آنان‌ را پرداخت کنید که هزینه ها با روش بلاک چین و ساخت مشخص می شود و همان طور که اندکی قبل تر اشاره شد کاربران برای ساخت nft و سپس فروش آن در این‌ پلتفرم باید هزینه پرداخت کنند.

نحوه کار با پلتفرم راریبل چگونه است؟

در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله و بدانیم که چگونه باید با این پلتفرم کار کنیم که در ادامه می توان از آموزش مختصر گفته شده در زیر راهنمایی جست که به شرح زیر است.در ابتدا باید به سایت رسمی راریبل مراجعه کنید و سپس کیف پول خودتان را به آن متصل کنید.

در ادامه بر روی گزینه Create کلیک نمایید و همه اطلاعات مربوط به nft آینده خودتان را پر کنید. در ادامه بر روی گزینه free minting کلیک کنید. در ادامه نیز بر روی Create item کلیک کنید و مجوز های رایگان را با کیف پول خود امضا نمایید.

در ادامه مطالب بالا حتما متوجه‌ شده اید که این کار، کار ساده ای است و تنها با چند کلیک ساده می توانید این کار را انجام‌ دهید. بعد از این که ان اف تی را خریدید، به کیف پول شما اضافه خواهد شد و در ادامه مراحل به صورت کامل خودکار به صاحب جدید منتقل خواهد شد.

ساخت nft در rarible رایگان است؟

ساخت nft در rarible رایگان است؟

در اولین قدم در این مورد بهتر است که بدانید ساخت nft در rarible رایگان نبوده و ارزان نیست ولی می توان ادعا کرد که مقرون به صرفه است که در ادامه می توان افزود برای ساخت nft خود در این پلتفرم مجبور هستید تا هزینه ای را پرداخت نمایید.

مقایسه ساخت nft در rarible و opensea

در ابتدا لازم‌ به ذکر است که بدانید این دو از بهترین بازار های nft بوده و در دسته بهترین مارکت پلیس nft قرار دارد که در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر مقایسه و تفاوت این دو تا با دانشی بهتر و دقیق تر دست به اقدام بزنیم که در ادامه می توان به این تفاوت ها اشاره کرد:

در سایت اپن سی در ابتدا برای ساخت nft باید در‌اول کار مقداری eth داشته باشید که بهتر است بدانید قیمت‌ آن نیز همیشه در حال نوسان است. در ادامه می توان افزود که قیمت‌ اپن سی اندکی بیشتر بوده و برای هر فروش ۲/۵ درصد هزینه خدمات از دو طرف دریافت خواهد کرد و از جهت دیگر می توان فروشنده قادر است تا تمام هزینه را که معادل ۵ درصد قیمت‌ نهایی است پرداخت کند.

در ادامه می‌توان افزود که این دو در رابطه با رابط‌ ها و ویژگی ها نیز دارای تفاوت هستند و از نظر فنی نیز دارای تفاوت هایی باهم‌ هستند. ولی با این حال دارای هدف یکسانی بوده و فعالیت های مشابهی را انجام می دهند و اگر در صدد این هستید تا هنر های دیجیتالی خودتان را بفروشید یکی‌از بهترین مواردی هستند که می توانید از آنان استفاده کنید.

حال بد نیست تا نگاهی دقیق تر داشته باشیم بر راریبل و آن را به صورت تخصصی تر مورد بحث و بررسی‌ قرار دهیم که در ادامه‌ می توان گفت این‌ پلتفرم در اصل یک پلتفرم آنلاین برای خالقان دیجیتال بوده که عملکرد های متفاوتی را برای کاربران ارائه می دهد و راریبل این قابلیت را به سازندگان و خالقان nft می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده را که نشان دهنده مالکیت کارشان است منتشر و مبادله نمایند. از مهم‌ ترین عملکرد های این پلتفرم این است که واسطه یک شخص ثالث را از بین برده و در نتیجه و روند تجاری دارایی ها را بهبود می بخشد.

در ادامه در مورد سایت اپن سی می توان این طور گفت که اولین بستری بود که برای خرید و فروش nft ها مورد استفاده قرار گرفت و خلق شد و در ادامه برای تبادل محتوای ديجيتالي راه اندازی شد و شروع به کار کرد. در ادامه می توان گفت که دارای گستردگی فراوان در این زمینه بوده و نامش در این عرصه درخشان است. از این بازار نیز‌ می‌ توان تحت عنوان یک‌ شبکه و یک‌ بازار همتا به همتا یاد کرد که برای مبادله ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال می توان از آن یاد کرد که می توان‌ این کار را به روش های ایمن و خصوص تر نیز انجام داد.

بهترین کیف پول برای ساخت nft در rarible کدام‌ است؟

بهترین کیف پول برای ساخت nft در rarible کدام‌ است؟

خب حال در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم‌ بر این‌موضوع و آن را مورد بررسی‌ قرار دهیم که در همین رابطه می توان گفت شما توسط کیف پول ارز دیجیتال می‌ توانید ارزهای دیجیتال و حتی nft ها را در آن ذخیره نمایید که در ادامه می توان ادعا کرد که بهترین کیف پول دیجیتال در این زمینه برای شما کیف پول متامسک بوده که دارای ویژگی های بسیار زیادی برای این کار است و به صورت بی نظیری توسط برنامه‌ های مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می شود و می توانید آن را به صورت افزونه گوگل کروم‌ نیز استفاده کنید و همچنین نسخه های موبایلی آن نیز برای سیستم عامل‌ های اندروید و ios نیز ساخته شده است که می توانید آن را نصب و سپس استفاده کنید.

می توان گفت که راه اندازی و نصب کیف پول متامسک دارای مراحل ساده ای بوده و زمانی که آن را نصب کردید باید بر روی دکمه create new wallet کلیک کنید و سپس یک پسورد قوی برای آن انتخاب کنید و آن را در جای امن نگهداری کرده و آن را گم‌ نکنید.

ساخت nft در rarible با گوشی ممکن است؟

بله شما به راحتی می توانید ساخت nft در rarible را با گوشی انجام دهید و این‌کار در گوشی نیز به راحتی ممکن‌ است و تنها کافیست تا با توجه به سيستم عامل گوشی خودتان کیف پول متامسک را دانلود کرده و پس از ایجاد حساب کاربری یا ایجاد کیف پول در آن، آن را به این پلتفرم متصل کرده و پس از این کار ادامه‌ مراحل ساخت nft را ادامه دهید.

سوالات متداول

ساخت nft در rarible بهتر است یا opensea؟

در جواب می توان‌ اینطور گفت که سایت اپن‌ سی دارای هزینه بیشتری نسبت به راریبل بوده قسمت بالاتری دارد ولی هر دو دارای فعالیت مشابه بوده و تنها در برخی موارد فنی باهم‌ دارای تفاوت هستند.

هزینه ساخت nft در rarible چقدر است؟

در جواب باید گفت که این پلتفرم از خریدار ۲/۵% و از فروشنده نیز ۲/۵% درصد دریافت می‌کند.

ساخت nft در rarible چگونه است؟

در مورد روش ساخت آن به صورت کامل در مقاله صحبت شد که می توانید آن را مطالعه کنید.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها