هنرمندان ایرانی nft آموزش nft

راهنمای هنرمندان ایرانی NFT

 • توسط apeman
 • 9 دقیقه

هنرمندان ایرانی nft برای فعالیت در این حوزه نیازمند چه مواردی هستند؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع صحبت کرده و تمام موارد آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم پس در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله و آینده nft را برای نقاشان nft ایرانی شرح دهیم. همراه سایت ان اف تی چیست باشید.

هنرمندان ایرانی nft مجاز به فعالیت در این زمینه هستند؟

هنرمندان ایرانی nft مجاز به فعالیت در این زمینه هستند؟

این سوال ممکن است که برای شما مطرح شده باشد که آیا هنرمندان ایرانی nft می توانند در این حوزه فعالیت کنند یا نه که در جواب می توان گفت بله نقاشان ایرانی ان اف تی قادر به فعالیت در این زمینه بوده و هنوز هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد ولی برخی موارد است که بهتر است نسبت به آنان اطلاعات کامل داشته باشید که در اولین گزینه می توان به بحث برخی پلتفرم های nft اشاره کرد که کاربران ایرانی را تحریم کرده اند که به عنوان نمونه می توان سایت اپن‌ سی را نام برد که اگر به این سایت سری زده باشید حتما متوجه شده اید که این مارکت پلیس nft برای کاربران ایرانی در دسترس نبوده و دلیل آن تحریم های آمریکا است زیرا این پلتفرم یو پلتفرم آمریکایی بوده و تحت تاثیر تحریم های سختگیرانه آمریکا کاربران ایرانی را تحریم کرده است.

در ادامه نیز می توان به صرافی های ارز دیجیتال اشاره کرد که از این بین می توان بایننس را نمونه قرار داد که ایرانیان را تحریم کرده است و کاربران ایرانی دیگر قادر نیستند تا برای خرید ارز اتر خود از این صرافی استفاده کنند. در ادامه می توان گفت که اگر هنرمندان ایرانی nft از نکات گفته شده بهره برده و از پلتفرم هایی استفاده کنند که از کاربران ایرانی پشتیبانی می کنند، بدون هیچ مشکلی می توانند فعالیت خودشان را به عنوان هنرمندان ایرانی nft در دنیای nft انجام داده و بخشی از آینده nft باشند.

اهمیت nft برای هنرمندان ایرانی nft در چیست؟

اهمیت nft برای هنرمندان ایرانی nft در چیست؟

قطعا استفاده از nft برای کاربران ایرانی دارای اهمیت منفعت بوده و می توانند بدین وسیله به مزایای زیادی دست پیدا کنند که در ادامه قصد بر این داریم به اهمیت nft برای هنرمندان ایرانی nft به صورت کامل اشاره کنیم که شامل موارد زیر می شوند:

 • حق امتیاز: یکی از مزایا و اهمیت nft برای هنرمندان ایرانی nft این است که می توانند بدین صورت با تعیین حق امتیاز از فروش های بعدی nft خود درصد فروش دریافت کنند.
 • کسب درآمد دلاری: نقاشان ایرانی ان اف تی می توانند از این طریق به صورت دلاری کسب درآمد کنند و بدین شیوه درآمد بسیار بالایی را کسب کنند و نام ایرانیان را در حوزه nft درخشان کنند.
 • جلوگیری از جعل: در ادامه می توان گفت که اگر کاربران ایرانی اثر خودشان را به nft تبديل کنند می توانند آن را به یک اثر یکتا و منحصر به فرد تبدیل کرده و بدین شیوه اثر خودشان را دچار افزایش قیمت کنند و با جلوگيري از کپی برداری nft خود آن را به اثری یکتا تبدیل کرده و قیمت آن را بالا ببرند و پول خوبی به جیب بزنند.
آموزش ساخت nft برای هنرمندان ایرانی nft

آموزش ساخت nft برای هنرمندان ایرانی nft

قطعا هنرمندان ایرانی nft برای ساخت nft خود باید برخی مراحل را انجام دهند که بسیار ساده بوده می توان در چند قدم ساده آنان را به صورت کامل به اتمام رساند که شامل موارد زیر می شوند:

 • یک هنرمند ایرانی ان اف تی باید از قبل هنر خود را گزینش کند.
 • در قدم بعد باید یک شبکه بلاک چین را برای میزبانی nft خودش گزینش کند.
 • حال باید یک مارکت پلیس nft را برای خود انتخاب نماید.
 • در ادامه باید مقداری ارز دیجیتال اتر خریداری کند.
 • در ادامه باید یک کیف پول دیجیتال معتبر دانلود و نصب کند.
 • حال باید ارز دیجیتال خریداری شده را به کیف پول منتقل کنید.
 • فایل خودتان را در مارکت پلیس nft آپلود کنید.
 • عنوان و توضیحات مناسب را بنويسيد.
 • حق امتیاز خودتان را مشخص کنید.
 • اقدامات مربوط به فروش را انجام دهید.
بهترین روش های فروش سریع برای هنرمندان ایرانی nft

بهترین روش های فروش سریع برای هنرمندان ایرانی nft

خب بحث فروش همیشه بحث مهمی است که باید در مورد آن صحبت شود و روش های آن به صورت کامل برای شما مطرح گردد که در ادامه می توان گفت برای فروش nft باید از بهترین بازار های nft در این حوزه استفاده شود تا بدین وسیله nft شما هم دارای اعتبار بیشتری شده و هم این که سریع تر به فروش برسد زیرا مشتریان nft همواره به معتبر ترین بازار های موجود برای خرید nft مراجعه می کنند. در ادامه می‌توان افزود که هنرمندان ایرانی nft می توانند برای فروش سریع nft خود از شبکه های اجتماعی نیز کمک دریافت کنند.

بهترین شبکه های اجتماعی برای نقاشان ایرانی ان اف تی

در ادامه می توان گفت که از بهترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغ برای nft می توان اینستاگرام و توييتر را نام برد که دارای کاربران زیادی از سرتاسر جهان بوده و تبلیغات در آن بازدهی بالایی دارد. در ادامه می توان گفت که برای بهتر دیده شدن در نتایج جستجو نیز می توانید از هشتگ استفاده کنید زیرا تاثیر بالایی در ابن زمینه دارند.

سوالات متداول

آیا هنرمندان ایرانی nft قادر به انتخاب حق امتیاز هستند؟

بله مانند سایرین می توانند این کار را انجام دهند.

برخی پلتفرم های nft هنرمندان ایرانی nft را تحریم کرده اند؟

بله متاسفانه تحریم کرده اند.

مزایای nft برای نقاشان ایرانی ان اف تی چیست؟

در مقاله به صورت کامل راجب آنان صحبت شد که می توانید مطالعه کنید.

نقاشان ایرانی ان اف تی می توانند در دنیای nft فعالیت کنند؟

در صورت استفاده از پلتفرم هایی که از کاربران ایرانی پشتیبانی می کنند می توانند برای این کار اقدام کنند.

امتیاز دهید
apeman

apeman

اولین سایت تخصصی NFT را در سال 2022 به تاسیس کردم. هدف ما گسترش دانش در حوزه توکن های غیرمثلی است.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها